Zmiany w zarządzie swissQprint
7 sty 2021 10:16

Firma swissQprint wita nowy rok zmianami w zespole zarządzającym. Od 1 stycznia 2021 r. stanowisko CEO objął Kilian Hintermann, natomiast obecny dyrektor generalny - Reto Eicher przeszedł na stanowisko CTO.

Kilian Hintermann wniósł znaczący wkład w rozwój firmy. Zdobywał wiedzę o produktach na stanowiskach kierownika produktu i szefa niedawno utworzonego ośrodka - Print Solutions Centre; ma też wszechstronną wiedzę na temat rynku. Wraz z silnym i doświadczonym zespołem Kilian Hintermann nie może się doczekać swojej nowej misji. Zamierzamy kontynuować wprowadzanie innowacji w sektorze druku cyfrowego, a naszym celem jest dostarczanie rynkowi rozwiązań, które są zarówno praktyczne, jak i konkurencyjne – zapewnia Kilian Hintermann.

Ustępujący ze stanowiska Reto Eicher jako nowy CTO planuje skoncentrować swoje wysiłki bezpośrednio na rozwoju produktów. Obok Hansjörga Untersandera i Rolanda Fettinga, Reto Eicher jest jednym z trzech założycieli firmy. Wszyscy trzej pozostają członkami zespołu zarządzającego i nadal aktywnie uczestniczą w działaniach operacyjnych.

SwissQprint, szwajcarski producent wysokiej jakości rozwiązań do druku atramentowego, zatrudnia prawie 170 pracowników na całym świecie, w tym 110 w swojej siedzibie głównej, w której znajdują się również zakłady produkcyjne. Sprzedaż i serwis ploterów i maszyn rolowych są obsługiwane przez pięć spółek zależnych oraz około trzydziestu niezależnych partnerów na całym świecie.

Na podstawie informacji firmy swissQprint opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>