Trwa konferencja EFI Engage
26 sty 2021 09:44

Pierwsza w historii globalna, wirtualna konferencja użytkowników rozwiązań firmy Electronics For Imaging - EFI Engage przyniosła przełomowe innowacje, które przyspieszają opłacalne i efektywne przejścia z druku analogowego na cyfrowy. Wydarzenie trwa od 25 stycznia do 5 lutego 2021 i składa się z wirtualnej hali wystawowej oraz pokazów i prezentacji zaawansowanych rozwiązań z obszaru Productivity Suite MIS/ERP, druku atramentowego oraz rozwiązań Fiery Digital Front End (DFE).

Oprócz warsztatów, prezentacji, seminariów i dyskusji na temat druku komercyjnego, opakowań i grafiki atramentowej, EFI Engage jest pierwszą globalną konferencją użytkowników EFI, podczas której odbywa się pełna ścieżka szkoleniowa poświęcona przemysłowemu drukowi na tekstyliach, obejmująca demonstracje pełnego portfolio cyfrowych rozwiązań produkcyjnych EFI Reggiani dla przemysłu odzieżowego i tekstylnego.

EFI Engage obejmuje również kompleksowe szkolenia w zakresie przetwarzania tektury falistej i innych podłoży opakowaniowych, a także sesje wprowadzające, szczegółowo omawiające możliwości na rynku materiałów budowlanych, w tym rozwiązania EFI Cretaprint do dekoracji płytek ceramicznych oraz wysokiej jakości przemysłowe aplikacje produkcji cyfrowej z wykorzystaniem jednoprzebiegowych drukarek EFI Cubik do cyfrowego barwienia i dekoracji drewna.

EFI Engage to bogactwo treści i informacji, które pozwolą klientom zapoznać się z nowymi możliwościami i pomysłami, wprowadzającymi ich w bardziej efektywny i zyskowny etap działalności biznesowej - powiedział Jeff Jacobson, prezes i dyrektor generalny EFI. - Uczestnicy dowiedzą się o najnowocześniejszych innowacjach w zakresie przepływu pracy, a także jak ważna dla rentownej przyszłości jest ewolucja druku cyfrowego, którą umożliwiają nasze najnowsze, najbardziej zaawansowane rozwiązania atramentowe.

 Nowe rozwiązania mające swoją premierę podczas EFI Engage obejmują:

 - Nowe wersje 9 pakietów EFI Productivity Suite, które zapewniają kompleksowe, całościowe zarządzanie procesami biznesowymi i produkcyjnymi w zakresie druku komercyjnego, opakowaniowego, mailingu, grafiki reklamowej i druku publikacyjnego w oparciu o wiodące w branży platformy EFI MIS/ERP, w tym Monarch, Pace, Radius, CTI i oprogramowanie Technique.

- Nową, superszybką drukarkę hybrydową EFI VUTEk XT - przełomowe rozwiązanie zaprojektowane w celu znacznego obniżenia całkowitego kosztu posiadania dzięki doskonałej wydajności przekraczającej 375 arkuszy na godzinę, innowacyjnemu systemowi dostarczania atramentu oraz możliwościom zintegrowanego systemu obiegu dokumentów EFI. Nowa technologia dostarczania atramentu CP5G zastosowana w drukarce zapewnia pełny obieg atramentu, doskonałe rozmieszczenie punktów, krople o objętości 5 pikolitrów oraz obrazowanie w skali szarości - zestaw funkcji zapewniający precyzyjne obrazowanie porównywalne z offsetem przy użyciu czterokolorowych zestawów atramentów CMYK.

 - Drugą superszybką innowację, drukarkę jednoprzebiegową dla rynku Display Graphics, zoptymalizowaną pod kątem wysokonakładowej produkcji oznakowań z prędkością do 1000 arkuszy na godzinę.

 - Najszybsze, rolowe drukarki EFI typu superwide - nowe drukarki EFI VUTEk Q3r i Q5r UV LED o szerokości 350 i 520 cm, które zapewniają rozszerzone możliwości dla szerokiej gamy wymagających, wysokonakładowych aplikacji, z funkcjami premium, takimi jak wielowarstwowe białe wykańczanie w linii, automatyczne podświetlanie oraz opcje blockout, które pomagają użytkownikom osiągnąć wyjątkowo niski całkowity koszt eksploatacji.

 - Najnowszą wersję interfejsu zarządzania EFI Fiery Command WorkStation w wersji 6.6, stanowiącą najbardziej rozbudowany interfejs EFI, oferujący szybsze możliwości edycji krzywych i kolorów spotowych, a także dostęp do wielu dodatkowych funkcji, takich jak pakiet aplikacji opartych na chmurze EFI IQ, które pomagają firmom poligraficznym wykorzystać dane produkcyjne w celu zminimalizowania wąskich gardeł, optymalizacji wykorzystania sprzętu i uzyskania wyższej jakości druku.

 - Najnowszą wersję Fiery JobFlow, rozwiązanie do automatyzacji produkcji prepress, które umożliwia użytkownikom znaczne powiększanie obrazów z doskonałą jakością wyjściową, reorganizację stron PDF w celu ułatwienia zarządzania długimi zadaniami oraz gromadzenie zadań w oparciu o czas, aby zapewnić dotrzymanie terminów produkcji.

Poprzez ponad 200 sesji konferencyjnych online EFI Engage prezentuje rozszerzone możliwości, jakie firmy z branż poligraficznej i opakowaniowej mogą osiągnąć dzięki bardziej efektywnej, szybszej, wydajniejszej i bardziej zintegrowanej produkcji poligraficznej.

Więcej informacji na temat konferencji EFI Engage można znaleźć na stronie engage.efi.com.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI