MBO świętuje rocznicę połączenia z KOMORI
5 mar 2021 10:15

Wiosną br.  minie już  rok od przejęcia  Grupy MBO przez korporację KOMORI. Z tej okazji MBO wprowadza na rynek falcerkę kombi K32 KSE jako jubileuszową edycję w atrakcyjnej cenie z bardzo wszechstronnym pakietem wyposażenia. Jednak ta oferta jest ograniczona czasowo i jest dostępna tylko w okresie 01.03.- 31.08.2021.

Zastosowany w nazwie maszyny skrót „KSE” oznacza „KOMORI Special Edition”. Zgodnie z tym falcerka kombi została zaprojektowana w kolorach KOMORI, czyli ciemnoszarym i białym. Oczywiście K32 KSE oferuje znacznie więcej niż tylko atrakcyjny wygląd; ma wiele zalet technologicznych. Nadaje się do formatu B1/70x100 cm. Jubileuszowa edycja jest dostępna w dwóch stałych wersjach: jako manualna i zautomatyzowana falcerka.

Oba warianty są wyposażone w sterowanie maszyną M1 Advanced, obsługiwane za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dołączone jest również oprogramowanie z bezpłatną usługą zdalnej konserwacji RAS. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paletowego nakładania. Łamy równoległe są wyposażone w wałki składające Virotec i zawierają kasetę wałka narzędziowego, która skraca czas ustawiania. Oferowany pakiet obejmuje dodatkowy komplet pasów transportowych w obu wariantach: po dwa w składaniu krzyżowym i na trzecim łamie.

Ręczna wersja K32 KSE ma cztery kasety z regulowanym deflektorem, a także wałki narzędziowe na trzecim łamie. Do tego dochodzi odbieranie SBAP46ME.

Wersja automatyczna zawiera 6 zautomatyzowanych kaset. Ponadto zastosowano tu sterowane automatycznie zarówno wałki składające w łamie równoległym, jak i wałki narzędziowe w trzecim łamie. Pakiet zawiera najnowszy system odbierania MBO - A80. To odbieranie jest w pełni zintegrowane ze sterowaniem falcerki. Wszystkie funkcje można wykonać z dowolnego ekranu. Ponadto A80 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowania robota MBO CoBo Stack. A80 oferuje bardzo łatwy dostęp i rozbudowaną automatyzację, umożliwiając szybką i prostą konfigurację.

Więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć na stronie MBO www.mbo-pps.com.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus