Produkcja inkjetowa z perspektywy operatora maszyny
9 mar 2021 10:08

17 marca br. firma Mark Andy organizuje kolejne webinarium. Tym razem będzie ono poświęcone rozwiązaniom hybrydowym, bazującym na technice inkjetowej – ich możliwościom i korzyściom. Wspólnie z jednym z polskich użytkowników maszyny Digital Series HD – drukarnią Orion Znakowanie Towarów przedstawiciele polskiego oddziału Mark Andy poruszą związane z nią zagadnienia, widziane z perspektywy operatora maszyny. Webinarium odbywać się będzie w dwóch wersjach językowych – pierwsze spotkanie (w języku angielskim) rozpocznie się o godzinie 8.30, drugie (w języku polskim) – o godzinie 10.00. W trakcie wydarzenia przewidziano też sesję pytań i odpowiedzi z aktywnym udziałem uczestników. Zainteresowani proszeni są o rejestrację na stronie internetowej https://www.linkedin.com/events/webinar-productioninkjet-anoper6773089595820167168/.

Nasze webinarium – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy - mimo iż skupimy się w nim na perspektywie operatora maszyny inkjetowej i jego ewentualnych problemach, obawach związanych z tego rodzaju produkcją, dedykowane jest znacznie szerszemu gronu odbiorców. Zapraszamy do udziału w nim również właścicieli drukarń i zakładów poligraficznych posiadających urządzenia pracujące w tej technologii, a także nią zainteresowanych oraz wszystkich, którzy poznają dopiero jej możliwości. Nasze grono ekspertów postara się rozwiać szereg z nich, pogłębić wiedzę uczestników, a przede wszystkim odpowiedzieć na ich pytania.

Tym, co wyróżnia to wydarzenie – jak podkreśla jego organizator - jest przede wszystkim otwarta sesja pytań i odpowiedzi. Do dyspozycji uczestników spotkania będą: Łukasz Chruśliński - Sales Manager Mark Andy Poland i Phil Baldwin - European Sales Manager Mark Andy, którzy będą moderatorami sesji – odpowiednio – polskiej i angielskiej, a także Łukasz Kaczyński - Demo Room Manager Mark Andy w Polsce, który zaprezentuje zainstalowaną w nim maszynę Digital Series HD.

Gościem specjalnym będzie Marek Dziewanowski - prezes zarządu firmy Orion Znakowanie Towarów, będącej jednym z pierwszych w Polsce użytkowników hybrydowej maszyny Mark Andy Digital Series HD. Drukarnia ta posiada także dwie maszyny fleksograficzne z oferty Mark Andy – Evolution Series (zakupioną w ubiegłym roku) oraz uruchomioną przed ponad 3 laty Performance Series P7.

Podczas webinarium zaprezentowana zostanie w pracy maszyna Digital Series HD, która – jak podkreśla producent – oferuje jej użytkownikom bogate możliwości. Posiada hybrydową konstrukcję, może realizować procesy uszlachetniania inline, oferuje druk cyfrowy z wysoką rozdzielczością oraz – co szczególnie sobie cenią jej użytkownicy -  zapewnia wysoką elastyczność i wydajność. Zdaniem Mark Andy jest ona optymalnym rozwiązaniem dla firm dopiero wchodzących na rynek cyfrowej produkcji etykiet, a także dążących do dywersyfikacji produkcji. Moduły cyfrowe zapewniają tu bowiem możliwość realizacji krótkich serii czy personalizację

Podczas naszego spotkania online chcielibyśmy przedstawić Państwu także korzyści z integracji tradycyjnej techniki fleksograficznej z cyfrową – mówi Lena Chmielewska-Bontron - a także przekonać operatorów maszyn tych pierwszych do wiodącego dziś prym na rynku inkjetu. Chcielibyśmy się także wsłuchać w ich głosy, dotyczące potrzeb związanych ze szkoleniami czy pogłębianiem wiedzy. Na zakończenie zamierzamy przedstawić korzyści z wdrożenia firmy Orion Znakowanie Towarów – użytkownika kilku maszyn Mark Andy. Przedstawiciel tej firmy podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniami z technologią cyfrową, opowie o nowych możliwościach, jakie dzięki niej osiągnął. Serdecznie więc zapraszamy do udziału w naszym kolejnym webinarium. Dla tych, którym się to jednak nie uda, chętnie udostępnimy nagranie tego wydarzenia. Wystarczy tylko przesłać swój e-mail z informacją na adres: Lena.Chmielewska@markandy.com.


Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy