III edycja #PrintOnWebinAir
14 mar 2021 10:16

#PrintOnWebinAir to kolejny projekt, będący realizacją celów statutowych PSSiDC. Pierwsze spotkanie z cyklu webinarów zostało zorganizowane pod koniec listopada i jego celem była prezentacja rozwiązań, mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości.

Z kolei druga, lutowa edycja była dobrą okazją do tego, aby ponownie spotkać się i porozmawiać w szerszym gronie o kierunkach rozwoju, trendach, jakie będą panować na rynku oraz o tym, jakie wyzwania stoją przed branżą poligraficzną.

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego od kilkudziesięciu lat zajmuje się wymianą doświadczeń, organizacją szkoleń i seminariów specjalistycznych – mówi Jacek Stencel, prezes PSSiDC. - Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności członków. W nowej post-pandemicznej rzeczywistości chcemy jeszcze mocniej jednoczyć naszą branżę w celu dalszego jej rozwoju.

 Zarówno pierwsza, jak i druga wideokonferencja spotkały się z dużym zainteresowaniem, dlatego też na prośbę uczestników zdecydowaliśmy o trzeciej już edycji, która jest kontynuacją rozmów nt. przyszłości rynku poligraficznego – dodaje Joanna Zjawin, dyrektor PSSiDC.

#PrintOnWebinAir3 będzie obfitował w interesujących prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, drukarń oraz projektant zdobień tekstyliów. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży przekażą specjalnie zaproszeni organizatorzy znanych branżowych targów.

Liczba miejsc jest ograniczona, konieczna jest rejestracja na: https://pssidc.org.pl/printonevent

Poligrafika jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Opracowano na podstawie informacji PSSiDC

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>