Esko Automation Engine w wersji Saas
29 mar 2021 11:43

Firma Esko wprowadziła nową wersję swojego sztandarowego oprogramowania Automation Engine przeznaczonego do zarządzania przepływami pracy. Wyposażone w nowe funkcjonalności rozwiązanie jest po raz pierwszy dostępne w wersji SaaS, która zapewnia większą wydajność pracy oraz ułatwia wdrożenie.

Zaprojektowane i zbudowane przez ekspertów ds. opakowań oprogramowanie Automation Engine w ciągu wielu lat stało się punktem odniesienia dla zoptymalizowanej automatyzacji procesów przed drukiem - powiedział Jan De Roeck, dyrektor ds. marketingu, strategii i relacji branżowych w firmie Esko. - Najnowsza wersja stanowi duży krok naprzód dla Automation Engine. Wprowadza opcję wdrożenia opartego na chmurze i intuicyjny interfejs użytkownika. Nowy mechanizm sprawia, że automatyzacja przygotowania do druku będzie bardziej dostępna i łatwiejsza w użyciu zarówno dla stałych klientów, jak i dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z automatyzacją. Nowa oferta oparta na chmurze przenosi przygotowanie do druku na nowy poziom pod względem jakości, produktywności i łączności.

Producent oferuje klientom możliwość czerpania korzyści operacyjnych ze zautomatyzowanych przepływów pracy, zapewniając swobodę przetwarzania danych w chmurze. Oprogramowanie redukuje problemy związane z infrastrukturą IT, związane między innymi z elastycznym skalowaniem w górę i w dół pojemności serwera, bezpieczeństwem, tworzeniem kopii zapasowych, gwarantowanym czasem pracy i dostępnością. Pomaga także zwiększyć produktywność operacyjną i pracę w różnych lokalizacjach.

Automation Engine to innowacyjne rozwiązanie, które integruje się z systemami biznesowymi, a także zmniejsza liczbę ewentualnych błędów i potrzebę interwencji operatora. Elastyczny, skalowalny i dostosowany do optymalizacji indywidualnych przepływów pracy, Automation Engine stał się sercem procesu przygotowania do druku - powiedział Paul Land, menedżer produktu Esko.

Oprócz aplikacji My WorkSpace i środowiska użytkownika najnowsza wersja programu zawiera nową funkcję „drop zone”, która przyspiesza i ułatwia uruchamianie przepływów pracy, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie i wybieranie oraz przeciąganie i upuszczanie plików z jednego miejsca.

Szybkie przeglądanie plików w celu szczegółowej kontroli jakości jest teraz łatwiejsze dzięki narzędziu do przeglądania w przeglądarce. Nowe widoki zadań i produktów dają użytkownikom możliwość wydajnego wyszukiwania zasobów, uzyskiwania dostępu do plików oraz przeglądania ich statusu z jednego obszaru roboczego - dodał Paul Land.

Użytkownicy uzyskują dostęp do oprogramowania online, korzystając z nowego modelu opartego na subskrypcji, który umożliwia firmom znaczne zmniejszenie kosztów utrzymania infrastruktury IT. Korzystanie ze wspólnego oprogramowania w różnych lokalizacjach jest wygodne, a model SaaS oznacza, że ​​nie ma już potrzeby pobierania i ręcznego instalowania najnowszych wersji oprogramowania na poszczególnych komputerach za każdym razem, gdy pojawia się nowa aktualizacja lub wydanie. Dzięki temu producent zapewnia łatwy dostęp i szybkie wdrażanie, zmniejszając potrzebę wsparcia IT lub konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów operacyjnych.

Usługa subskrypcyjna oferuje prosty, elastyczny i przejrzysty model cenowy, zapewnia też przewidywalny koszt, który pomaga w budżetowaniu i zarządzaniu IT. Dzięki cenie obejmującej limit pamięci masowej i brakowi opłat za przepustowość model SaaS gwarantuje klientom niską cenę progową i szybszy zwrot z inwestycji - zapewnia Paul Land i podkreśla: Pomagamy redukować koszty IT i licencjonowania przez automatyzację oraz outsourcing. Oferujemy model cenowy, który można skalować wraz z potrzebami, wielkością i rozwojem firmy.

Więcej informacji na temat Esko Automation Engine można znaleźć na stronie producenta.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Esko