Hell, Kaspar Walter i Daetwyler na virtual.drupa
9 kwi 2021 11:19

Firma ERKA zaprasza do odwiedzenia stoisk reprezentowanych przez nią producentów podczas targów virtual.drupa, które odbędą się w dniach 20-23 kwietnia br. Po zalogowaniu na stronę targów virtual.drupa.com dostępne będzie zwiedzanie wirtualnych showroomów konkretnych wystawców.

ERKA zaprasza do odwiedzenia firm:

  • Hell Gravure – producent laserowych oraz mechanicznych grawerek do cylindrów wklęsłodrukowch, ale także znanych na rynku laserowych systemów grawerowania elastomerów zarówno płyt, jak i tulei z rodziny PremiumSetter, ostatnio wzbogacony również o wersję LAMS!
  • Kaspar Walter – producent wanien galwanicznych wykorzystywanych we wklęsłodruku, urządzeń pomiarowych i automatyki linii produkcyjnych. K Walter przedstawi projekt Helio Green, w tym status prac nad wdrożeniem chromu III.
  • Daetwyler Graphics – producent maszyn do obróbki powierzchni cylindrów wklęsłodrukowych, w tym najnowszych frezarek CFM Econo 1412.

Ponadto każda z firm ma przyjemność zaprosić zwiedzających dwukrotnie każdego dnia na półgodzinne sesje on-line, podczas których zostaną omówione i zaprezentowane na żywo ww. rozwiązania oraz wiele innych.

W celu uzyskania linku do powyższych sesji, wszelkich dodatkowych informacji oraz umówienia indywidualnych prezentacji (tak, taka możliwość jest również przewidziana!) zapraszamy do kontaktu z Izabellą Krzywicką-Kozieł i.krzywicka@erka.com.pl.

Opracowano na podstawie informacji firmy ERKA