Highcon wprowadza nowy model biznesowy
14 kwi 2021 08:47

Firma Highcon Systems poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych ulepszeń produktów i materiałów eksploatacyjnych oraz nowego modelu cenowego. Te nowe inicjatywy pozwolą użytkownikom Highcon Euclid i Beam na poprawę wydajności pracy i znaczne obniżenie kosztów, a także zaoferują nowy poziom wydajności cięcia i bigowania, co doprowadzi do zwiększenia wartości produktu i rentowności pracy.

Najnowsze aktualizacje Highcon zostały wprowadzone w odpowiedzi na opinie klientów z całego świata i mają wspierać ich w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z pandemią, jak również z coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniem, w którym poziom marż spada, a zróżnicowanie produktów ma kluczowe znaczenie.

Klienci oczekują od nas ciągłego udoskonalania produktów i wprowadzania ulepszeń przez cały cykl życia naszych urządzeń, a teraz wspieranie ich jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Uruchomione dziś inicjatywy po ich wdrożeniu u każdego z naszych klientów przyniosą natychmiastowe korzyści, ale także zapewnią sukces w przyszłości. Na przykład nasza nowa, ujednolicona platforma oprogramowania zapewni wszystkim klientom Highcon możliwość korzystania z naszych nieprzerwanych inwestycji w badania i rozwój narzędzi programistycznych w nadchodzących latach - komentuje Shlomo Nimrodi, dyrektor generalny Highcon.

Nowy model cenowy: Highcon wprowadza materiały eksploatacyjne i usługi w nowym pakiecie cenowym, umożliwiając spójną wycenę każdego zadania. Klienci zyskują prostotę, przewidywalność i spójność, które ułatwią im zrozumienie kosztów i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych na przyszłość - a co najważniejsze, poczynienie znacznych oszczędności w całym procesie.

Austin Meissner, wiceprezes operacyjny w firmie Color Ink z amerykańskiego Sussex (Wisconsin), powiedział: Jesteśmy bardzo podekscytowani nowym modelem biznesowym Highcon dla materiałów eksploatacyjnych oraz folią i żywicą 5. generacji.

Nowe materiały eksploatacyjne: Highcon wprowadza również zestaw materiałów eksploatacyjnych DART 5. generacji (5thGDC), opracowany z myślą o poprawie jakości bigowania i skróceniu czasu narządu nowej pracy nawet o 20 proc. Dodatkowo wspiera on większy zakres płyt bigujących, co znacząco zwiększa możliwości zastosowań i gwarantuje, że gotowe produkty Highcon spełnią wymagania jakościowe głównych marek. Jak sama nazwa wskazuje, jest to piąta generacja materiałów eksploatacyjnych od momentu wprowadzenia Highcon Euclid, odzwierciedlająca lata inwestycji w badania i rozwój w celu optymalizacji specjalistycznych materiałów eksploatacyjnych służących do dynamicznego, cyfrowo sterowanego fizycznego bigowania.

Jak mówi Francois Boussioux z firmy Autajon/Haubtmann: Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości uzyskanej przez Highcon 5thGDC. Jakość zagniatania naszych prac osiągnęła nowy poziom, a linie zgięcia są jednolite i bez pęknięć. Dodatkowo skróceniu uległy czasy przezbrajania i znacznie zmniejszyło się zużycie taśm piankowych. W sumie widzimy ogromną poprawę.

System operacyjny: Highcon udostępnia nową, ujednoliconą wersję oprogramowania dla platform Euclid i Beam, zapewniając wszystkim swoim klientom nowe, ulepszone funkcje i możliwości. Klienci Highcon Euclid – niektórzy korzystający z rozwiązań Highcon od lat - będą obecnie mogli zaktualizować swój system operacyjny i sprzęt komputerowy do najnowszej wersji, zyskując optymalną wydajność produkcji w ramach rocznej umowy serwisowej.

Shlomo Nimrodi podsumowuje: Nasz biznes rozwija się bardzo szybko, ale nasza wizja niezmiennie koncentruje się na sukcesie klientów. A ponieważ jest to odpowiedź na wiele ważnych problemów, z jakimi borykają się nasza branża i cały świat, jednocześnie angażujemy się w uczynienie cyfrowego finiszingu wiodącą technologią.

Wierzymy, że przetwarzanie cyfrowe ma ogromną rolę do odegrania w sukcesie naszej branży dziś i jutro, począwszy od zwiększenia atrakcyjności na półkach sklepowych, przez radykalne zmniejszenie minimalnych ilości zamówień i ograniczenie zapasów, po możliwości recyklingu i atrybuty zrównoważonego rozwoju opakowań produktów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Highcon