Trwa rejestracja na targi FESPA
19 kwi 2021 12:41

W tym roku targi FESPA Global Print Expo mają odbywać się pod hasłem „Bringing Color Back”. Wydarzenie w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie w Holandii rozpocznie się 12 i potrwa do 15 października 2021 r.

Będą to pierwsze targi FESPA odbywające się w formule bezpośredniej w Europie od maja 2019 r., po spowodowanych pandemią przesunięciach terminów wszystkich imprez targowych. Ostatnie badania przeprowadzone wśród dotychczasowych uczestników FESPA ujawniają duże zainteresowanie spotkaniem na żywo – 73 proc. respondentów postrzega targi jako platformę niezbędną do dokonywania przyszłych zakupów.

Koncentrując się na wspieraniu społeczności zajmujących się drukiem specjalistycznym, FESPA ma na celu zapewnienie bezpiecznego środowiska, które daje odwiedzającym i wystawcom pierwszą szansę na bezpośrednie kontakty od ponad 18 miesięcy. W sześciu halach wystawienniczych RAI dostawcy usług poligraficznych będą mogli poznać innowacje z zakresu sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach prezentowane przez ponad 300 dostawców. Popularne działy FESPA Printeriors i World Wrap Masters również powrócą, aby zainspirować odwiedzających najnowszymi pomysłami, zastosowaniami i materiałami do dekoracji wnętrz oraz oklejania pojazdów.

Po raz kolejny razem z FESPA Global Print Expo ma odbyć się European Sign Expo -  największa europejska wystawa oznakowań i komunikacji wizualnej. Wydarzenie ma pomóc właścicielom marek w odkrywaniu narzędzi komunikacji wykraczających poza druk.

Neil Felton, dyrektor generalny FESPA, mówi: Klienci sygnalizują potrzebę dostępu do praktycznych pokazów produktów i uczestniczenia w spotkaniach osobistych z wieloma dostawcami. Postrzegają FESPA Global Print Expo jako kamień milowy w ich przyszłym planowaniu. Biorąc pod uwagę wszystkie obecnie dostępne informacje, jesienią ponownie uruchomimy FESPA 2021. Mamy przekonanie, że możemy zaoferować uczestnikom wydarzenie na żywo, które zachowa wszelkie możliwe środki ostrożności w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, a jednocześnie spełni kluczowe oczekiwania związane z pokazem FESPA.

Strona wydarzenia oferuje aktualizacje dotyczące środków bezpieczeństwa i higieny, które zostaną wdrożone na targach. Zwiedzający mogą również uzyskać dostęp do pełnej listy wystawców, interaktywnego planu hal, najnowszych informacji o produktach wystawców, treści technicznych oraz filmów.

Rejestracja na FESPA Global Print Expo 2021 i European Sign Expo 2021 jest już otwarta. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla członków krajowego stowarzyszenia FESPA lub FESPA Direct. Cena 50 euro oferowana jest uczestnikom spoza stowarzyszenia FESPA, którzy zarejestrują się przed 12 października 2021 r. przy użyciu kodu FESM101.

Opracowano na podstawie informacji organizatora