Konferencja PACKAGING [R]EVOLUTION
20 kwi 2021 11:08

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex zapraszają do  wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej z poprzednich edycji Targów. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formule on-line, na platformie Click Meeting.

Szereg prelegentów – praktyków z branży opakowań w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, interesujących, a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

W trakcie konferencji poruszane zostaną tematy bezpiecznych opakowań oraz możliwości zabezpieczania się przed oszustwami. Prelegenci omówią rozwiązania etykietowe przyjazne dla środowiska, rozwiązania wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość; poruszą też temat uszlachetniania w kontekście recyklingu i zrównoważonego rozwoju oraz tematy personalizacji etykiet, opakowań i tzw. druku hybrydowego.

„Packaging” to jednak nie tylko ujęcie produkcyjne, ważna jest ekspozycja towaru i dostępność na sklepowej półce. Dlatego podczas konferencji nie zabraknie informacji na temat wprowadzania produktu do sieci handlowej i wyróżnienia go na półce. Poruszane będą też zagadnienia związane ze sposobami zwiększania sprzedaży dzięki zastosowaniu odpowiednich technik przy projektowaniu opakowań.

Harmonogram wydarzenia: https://packaginginnovations.pl/pl/program-towarzyszacy/packaging-r-evolution.html

Rejestracja udziału: https://targikrakow.clickmeeting.com/packaging-r-evolution/register?_ga=2.17452217.1219124077.1617714118-469662803.1614095618

Opracowano na podstawie informacji organizatora