Webinarium: Optymalizacja druku w drukarni offsetowej
23 kwi 2021 09:57

Firma Digiprint PL wraz z producentem oprogramowania MIS - firmą Rutherfort zaprasza na webinarium poświęcone optymalizacji procesu druku w drukarniach offsetowych. Rutherfort to amerykańska firma z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, która za zadanie postawiła sobie usprawnienie przepływu prac oraz automatyzację pracy drukarni.

Dzięki webinarium uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zaoszczędzić do 60 proc. czasu narządu maszyny oraz do 30 proc. papieru i farby, nie tracąc na jakości oferowanych produktów! Wśród rozwiązań producenta są między innymi automatyzacja oraz raportowanie z procesu produkcji bezpośrednio do klientów. Systemy Rutherfort zostały zainstalowane w największych drukarniach offsetowych na świecie i są rekomendowane między innymi do optymalizacji w procesie drukowania 7 kolorów CMYKOGV.

Podczas prezentacji Digiprint PL zaprezentuje główne założenia i zalety systemów InteliSet oraz InteliLoop. Będzie to również okazja, aby na żywo porozmawiać ze specjalistami na temat działania i wdrożenia systemów ERP/MIS.

ŚRODA | 28 kwietnia 2021 | GODZ. 11:00

Prelegenci:

Fabrice DOREAU Global Network Director Rutherford

Łukasz SZYMAŃSKI Sales Manager Esko, Software and CAM Digiprint PL

Rejestracja:

http://www.digiprint.pl/lp/webinarium-rutherford.html

Opracowano na podstawie informacji firmy Digiprint