Lexmark dołączył do Związku Cyfrowa Polska
4 maj 2021 09:01

Lexmark, globalny dostawca nowatorskich rozwiązań druku oraz przetwarzania obrazów, został członkiem Związku Cyfrowa Polska.

Lexmark to silna marka, która zaangażowana jest w transformację cyfrową przedsiębiorstw, oferująca wiele ciekawych rozwiązań związanych m.in. z chmurą czy Internetem Rzeczy. Liczę, że wspólnie będziemy mieli okazję do wielu ciekawych projektów – mówi prezes Cyfrowej Polski, Michał Kanownik.

Grzegorz Najda, dyrektor zarządzający Lexmark Central Europe zaznacza, że transformacja cyfrowa to warunek konieczny do sprawnego zarządzania biznesem i administracją w dzisiejszym świecie pełnym szybkich i zaskakujących zmian. Pandemia znacznie przyśpieszyła korzystanie z usług oraz produktów cyfrowych. Firmy wiele zyskają na sprawnym i bezpiecznym procesie cyfryzacji. W przenoszeniu infrastruktury drukowania do chmury ważne jest zastosowanie rozwiązań efektywnych i sprawdzonych. Żeby być konkurencyjnym i nowoczesnym, nie można sobie pozwolić na błędy. Duży potencjał mają usługi wykorzystujące IoT czy analitykę interaktywną, jak oferowane przez Lexmark rozwiązanie MPS, które obejmuje już ponad 1 mln urządzeń na świecie.

Globalny dostawca nowatorskich rozwiązań przetwarzania obrazów 

Lexmark tworzy innowacyjne technologie obrazowania wykorzystujące chmurę i Internet Rzeczy, które pomagają klientom w ponad 170 krajach na całym świecie realizować wizję prostego drukowania, bezpieczeństwa, oszczędności i zrównoważonego rozwoju. Ścisłe połączenie zaawansowanej technologii, specjalistycznej wiedzy branżowej i wyjątkowego zaangażowania w obsługę klientów pomaga eliminować obciążenia związane z IT oraz umożliwia transformację cyfrową, a także zapewnia oszczędności i elastyczność w sieciach handlowych, sektorze finansowym i rządowym, służbie zdrowia, przemyśle wytwórczym, szkolnictwie i innych.

O Związku Cyfrowa Polska

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego „Cyfrowa Polska” (ZIPSEE) to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, zrzeszająca największe firmy z branży RTV i IT – producentów, dystrybutorów i importerów działających na polskim rynku.

Członkami Związku Cyfrowa Polska są: AB SA, Action SA, Amazon Development Center Poland Sp. z o.o., Asseco Poland SA, Canon Polska Sp. z o.o., Ericsson Sp. z o.o., Google Commerce ltd., Hewlett Packard Enterprise (HPE), HP Inc Polska Sp. z o.o., IS-Wireless, Komputronik SA, Lexmark International Polska Sp. z o.o., LG Electronics Polska Sp. z o.o, Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce Sp. z o.o., Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., Sony Europe B.V. (Sp. z o.o.), Tech Data Sp. z o.o.

Opracowano na podstawie informacji Związku Cyfrowa Polska