Urządzenie banderolujące PROBAND V1000 w ofercie BOSKY
4 maj 2021 08:33

Oferta BOSKY poszerza się o innowacyjny system banderolowania – PROBAND V1000 niemieckiej firmy project Service & Production GmbH.

Banderolowanie (owijanie produktu banderolą) od dawna stosowane jest do oznaczania produktów objętych akcyzą – alkoholu oraz papierosów, a obecnie zdobywa coraz większą popularność w sektorach spożywczym, farmaceutycznym, logistycznym i poligraficznym ze względu na ochronę środowiska naturalnego oraz zmiany zachowań konsumenckich i ich decyzji zakupowych.

Banderola jest skutecznym nośnikiem marki, umacnia ją i podnosi rozpoznawalność produktów danej firmy. Równocześnie jest to skuteczny sposób zarówno na łączenie produktów w zestawy, jak i na ciekawą identyfikację wizualną informacji dodatkowych dzięki personalizowanym banderolom.

Zadaniem takiej firmy jak BOSKY jest odpowiednie rozpoznanie trendów; musimy dużo wcześniej przygotować siebie i naszych klientów do wymogów rynku. W tym celu firma nawiązała współpracę z ekspertem z dziedziny banderolowania, producentem urządzeń wysokiej jakości, które można dopasować do każdego klienta indywidualnie: od mobilnych maszyn stand alone po w pełni zautomatyzowane linie.

PROBAND V1000 jest maszyną bardzo wszechstronną, posiada możliwość dopasowania ramy spinającej idealnie do produktu i można ją wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi, jeśli produkt się zmieni. Wszechstronność urządzenia zwiększa też nieograniczony wybór banderol o różnych szerokościach i grubościach, z różnych tworzyw, zadrukowanych lub nie, spełniających najwyższe wymagania jakościowe i konsumenckie.

 Charakterystyka urządzenia:

 maszyna mobilna lub w pełni zautomatyzowana z ramką do szybkiej wymiany,

 dla szerokości pasm od 25 do 60mm zawsze tylko jedna rama,

 spinanie różnych grubości taśmy,

 spinanie ultradźwiękowe,

 kolorowy panel dotykowy,

 możliwość wymiany ramki bez użycia narzędzi.

Banderole są wykonane z papieru lub folii.

Banderolki oferowane przez BOSKY spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania jakościowe, czy to wykonane z papieru lub tworzywa sztucznego, czy drukowane w maksymalnie 12 kolorach lub niezadrukowane. Są one dostępne w standardowych szerokościach od 20 do 120 mm, same rolki mogą mieć do 1700 m długości.

O BOSKY:

Grupa BOSKY doskonali na bieżąco swoją ofertę poprzez wprowadzanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma dostarcza maszyny i kompletne linie, zapewnia profesjonalne projektowanie, odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta. Strategia BOSKY wynika z dążenia do budowania z klientem partnerskiej relacji, opartej na zaufaniu i służącej długotrwałej współpracy.

BOSKY reaguje na wyzwania przyszłości związane ze zmianami zachodzącymi zarówno w technologii, jak i zachowaniach konsumenckich. Od 2019 wyodrębniona oferta urządzeń w BOSKY+ stworzona została ze względu na konieczność stosowania rozwiązań wspomagających i ergonomicznych. Marki takie jak ErgoPack, Palomat i Hovmand to urządzenia, które w sposób szczególny wpływają na zdrowie pracowników i są przeznaczona dla wszystkich klientów w Polsce - niezależnie od branży i wielkości, podobnie jak BOSKY robotyzacja – sekcja poświęcona szczególnie robotom.

Opracowano na podstawie informacji firmy BOSKY