Znamy pełen program EskoWorld 2021
10 maj 2021 09:01

W dniach 17-21 maja 2021 r. setki uczestników za pośrednictwem internetu wezmą udział w corocznym pokazie technologii, którego bogaty program skoncentruje się na cyfrowej transformacji przemysłu opakowaniowego. Zaplanowane na 80 sesji, pokazów i warsztatów wirtualne wydarzenie zgromadzi przez pięć dni partnerów z opakowaniowego łańcucha dostaw, zapewniając im możliwość nauki, dzielenia się wiedzą i odkrywania najnowszych innowacji.

EskoWorld 2021 ma na celu zapewnienie łączności między profesjonalistami z branży opakowań - powiedziała Melissa Plemen, starszy dyrektor ds. sprzedaży wewnętrznej i marketingu w Esko. - Nasz program jest wypełniony warsztatami, dyskusjami i demonstracjami, które mają zaprezentować potencjał rozwiązań Esko w kwestii cyfryzacji, automatyzacji i łączenia przemysłowych procesów w celu zwiększenia wydajności operacyjnej, zmniejszenia ilości odpadów i podniesienia jakości druku, w miarę jak branża posuwa się na swej drodze cyfrowej transformacji.
Pełny harmonogram obejmuje wszystko: od warsztatów poświęconych najlepszym praktykom w zakresie oprogramowania, poprzez sesje zapoznające uczestników z produktami, aż po dedykowane sesje edukacyjne, takie jak dogłębne szkolenie na zaawansowanym poziomie w zakresie standardów kolorystycznych, w których weźmie udział starszy specjalista ds. rozwiązań kolorystycznych Esko Mark Samworth (18 maja). W ramach tygodniowego wydarzenia odbędą się również „okrągłostołowe” dyskusje, wśród nich niecierpliwie wyczekiwane „Co oni myślą?” (20 maja), podczas której czterech ekspertów branży fleksograficznej omówi aktualne i przyszłe problemy, przed którymi stoi branża.

Zapewniamy możliwość umówienia się na indywidualne spotkania z naszymi ekspertami, którzy będą dostępni przez cały czas trwania wirtualnego wydarzenia, by omawiać najgorętsze tematy, dotyczące m.in. optymalnych sposobów digitalizacji i automatyzacji tradycyjnych procesów – dodała Melissa Plemen. - Sesje poświęcone konkretnym działaniom, dyskusje panelowe i prezentacje odkrywające liczne możliwości transformacji cyfrowej to tylko kilka ze sposobów, w jakie uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać to wydarzenie online.
Wykład inauguracyjny na tegorocznym EskoWorld wygłosi Shane Snow, wielokrotnie nagradzany dziennikarz i autor bestsellerów „Smartcuts”, „The Storytelling Edge” i „Dream Teams”. Snow w inteligentny i błyskotliwy sposób obali mity o sukcesie i przedstawi niezapomniane historie związane z przełomowymi innowacjami.

Jesteśmy szczęśliwi, że Shane wygłosi wykład wstępny – podkreśliła Plemen. - Jego zabawna i pouczająca prezentacja uzupełni ogromny zakres informacji, które będą dostępne w trakcie tegorocznego wydarzenia.

Wirtualny EskoWorld 2021 jest bardzo wszechstronny, co pozwala uczestnikom wybrać treść i czas udziału w programie. Mogą oni zarejestrować się na dowolną liczbę sesji i obejrzeć nagrania, jeśli nie są w stanie uczestniczyć w wydarzeniach na żywo. Co więcej, sesje będą dostępne nawet rok po zakończeniu wydarzenia – podkreśliła.

Z przyjemnością informujemy także, że drugi rok z rzędu sponsorem wirtualnego wydarzenia EskoWorld jest oprogramowanie Brain4Tools firmy The Grey Elephant, cyfrowych specjalistów od druku przewodników - dodała Melissa. - Mamy przyjemność ponownie powitać Brain4Tools – z jego najnowszymi narzędziami i wiedzą o sektorze druku i opakowań - w roli platynowego sponsora.

86 dedykowanych sesji będzie dotyczyło najnowszych rozwiązań technologii chmurowej firmy Esko, nowych urządzeń do produkcji płyt drukowych flekso, a także najnowszych rozwiązań w zakresie artworków, projektowania i oprogramowania prepress. Sesje będą odbywać się na żywo w godzinach 8.00 – 17.00 EST (amerykańskiego czasu wschodniego).

Więcej informacji na temat wirtualnych sesji EskoWorld oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.

Opracowano na podstawie informacji firmy Esko