Nowe terminy ICE Europe, CCE International i InPrint Munich
11 maj 2021 11:08

Po niedawnej informacji organizatora Mack-Brooks Exhibitions o przełożeniu terminów trzech imprez targowych -  ICE Europe, CCE International oraz InPrint Munich – poznaliśmy szczegółowe daty tych wystaw. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędą się one w tym samym miejscu – w monachijskim centrum targowym – ale w innym czasie, od 15 do 17 marca 2022 r. (zamiast wcześniej zaplanowanych w dniach 22-24 czerwca 2021).

Cieszymy się, że mimo decyzji o przełożeniu targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich możemy zaoferować nasz standardowy przedział czasowy w marcu. Dzięki temu, mamy nadzieję, odbywające się na żywo wydarzenia odegrają kluczową rolę w ponownym zbliżeniu globalnej branży przetwórstwa, papieru i druku. W międzyczasie będziemy oferować możliwości wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online, a dalsze szczegóły dotyczące oferty cyfrowej zostaną ujawnione w odpowiednim czasie - wyjaśnia Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przemysłem przetwórczym, papierniczym i poligraficznym w Mack-Brooks Exhibitions

Zespoły ds. organizacji każdej z trzech imprez będą kontaktować się z klientami i partnerami w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Firma Mack-Brook Exhibitions składa podziękowania wystawcom, partnerom, dostawcom i gościom za ich wsparcie w obecnym trudnym czasie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mack-Brooks Exhibitions