UV DAYS 2021: „na żywo”
13 maj 2021 08:23

UV DAYS od dawna są czymś więcej niż tylko dniami otwartymi w firmie IST Metz – stały się gwarantem źródła wiedzy eksperckiej z pierwszej ręki, zróżnicowanego programu, ważnych kontaktów branżowych, przykładów zastosowania technologii na produktach, które są niejednokrotnie nagradzane za innowacje oraz spójną koncepcję. W tym roku UV DAYS zostaną zaprezentowane w całkowicie nowej formule: najnowsze osiągnięcia w technologii UV, LED i ekscymerowej dzięki przesyłowi strumieniowemu będziesz mógł zobaczyć bezpośrednio na swoim ekranie.

Doskonałe właściwości utwardzania farb i lakierów za pomocą promieni UV zostały odkryte pod koniec lat 60. XX wieku, a firma IST Metz GmbH została założona w 1977 roku. Jako pionier w zakresie utwardzania UV, IST Metz wyznacza standardy w branży drukarskiej od ponad 40 lat. Pierwsze wyprodukowane przez firmę lampy UV były przeznaczone do utwardzania lakierów na meblach. Na przestrzeni dziesięcioleci IST Metz przekształciła się w globalną grupę firm produkującą najwyższej jakości systemy UV do wielu branż przemysłu, w tym do druku.

Praktyczne podejście to unikalna koncepcja dni otwartych UV DAYS

UV DAYS, pierwsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone drukowaniu przy użyciu technologii UV, zostało zainaugurowane przez IST Metz w 2002 r. Początkowo miało ono charakter seminarium z udziałem około 100 zaproszonych gości; szybko stało się największymi dniami otwartymi organizowanymi przez firmę produkującą systemy UV, w których ostatnio uczestniczyło ponad 1300 gości z całego świata. Wyjątkową zaletą tego wydarzenia zawsze był jego aspekt praktyczny. Co dwa lata najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii UV, LED i ekscymerowych są wystawiane i prezentowane w formie pokazów na żywo. Odwiedzający mogą oglądać, jak powstają innowacyjne produkty przy zastosowaniu technologii IST Metz, dotykać, sprawdzać, testować, a ich próbki zabierać do domu.

Najważniejsze informacje o programie UV DAYS 2021

Tegoroczne UV DAYS będą transmitowane na żywo ze studia IST METZ w dniach 18 maja (w języku niemieckim) i 19 maja 2021 r. (w języku angielskim). 

Program zawiera:

  • Transmisje na żywo z wybitnymi i międzynarodowymi specjalistami w zakresie prezentowanych technologii
  • Rozmowy i dyskusje panelowe w naszym studiu telewizji internetowej
  • Sesje online na żywo
  • Nowe osiągnięcia i innowacje dotyczące technologii UV

Szczegółowy program wydarzenia oraz bezpłatna rejestracja znajdują się na stronie  www.uvdays.com 

Opracowano na podstawie materiałów firmy MPAJ