EFI Reggiani BOLT osiąga ważny kamień milowy
20 maj 2021 09:13

Jak informuje producent, niedawno przekroczona została przełomowa liczba 50 milionów metrów materiału wydrukowanego na maszynach EFI Reggiani BOLT działających obecnie na całym świecie.

Z tej okazji przedstawiciele firmy składają podziękowania klientom, doceniając ich zaufanie i inwestycję w najnowocześniejsze technologie. Podkreślają jednocześnie znaczenie zwiększania zdolności produkcyjnych, zmniejszania zapasów i skracania czasu wprowadzania produktu na rynek przy konkurencyjnych całkowitych kosztach posiadania. Dzięki rosnącemu gronu zadowolonych użytkowników coraz szersze grono przedsiębiorców dowiaduje się, jak wydajne i opłacalne może być wykorzystanie nowych technologii EFI Reggiani BOLT.

Najszybsza na świecie

Maszyna EFI Reggiani BOLT jest obecnie najszybszym na świecie systemem cyfrowego druku na tekstyliach. Dzięki nowoczesnej koncepcji głowicy drukującej z systemem recyrkulacji i wysokowydajnemu systemowi dostarczania atramentu osiąga przepustowość do 90 metrów na minutę drukując w rozdzielczości 600x600 dpi. 

Szybkość drukowania i doskonałe parametry pracy sprawiają, że system druku EFI Reggiani BOLT jest rozpoznawany w przemyśle tekstylnym jako przełomowe rozwiązanie dla dużych nakładów drukowanych cyfrowo. Solidna platforma przemysłowa zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę posiada innowacyjną, łatwą w utrzymaniu głowicę drukującą, która zapewnia wysoką jakość druku i długi czas eksploatacji. Jej użytkownicy mogą obniżyć koszt w przeliczeniu na metr drukowanych cyfrowo tekstyliów, jednocześnie tworząc szerszą gamę wzorów. 

Źródło korzyści

BOLT to najnowocześniejsza obecnie technologia zwiększająca czas pracy i niezawodność, oferująca wysoką wydajność, jednorodność i dokładność. Długa żywotność głowicy drukującej i minimalne wymagania konserwacyjne sprawiają, że BOLT jest maszyną jednoprzebiegową nowej generacji.

Wysoka wydajność, niezawodność i niezrównana prędkość oraz redukcja czasu wymaganego na konserwację przy uruchomieniu i podczas produkcji pozwalają drukarniom osiągnąć najszybszy zwrot z inwestycji. Innowacyjna technologia umożliwia druk bogatej gamy projektów w ramach pojedynczego przebiegu, w tym głębokich czerni, gładkich gradientów i jednolitych kolorów. Nowy sposób nakładania atramentu oznacza większy stopień krycia i większą jednorodność, przenosząc druk na tekstyliach na wyższy poziom.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI Reggiani