ESB – 9. edycja już we wrześniu
24 maj 2021 09:50

Już we wrześniu na biurka pięciu tysięcy firm działających w branży reklamowej z 24 krajów trafi 9. edycja drukowanej wersji katalogu European Suppliers Book.

European Suppliers Book to obecnie jedyna na rynku oferta dla aktywnych dostawców z branży reklamowej działających na europejskim rynku, która ma na celu wsparcie działalności eksportowej oraz dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie. Każdy dostawca zainteresowany eksportem ma możliwość zaprezentowania swojej firmy. Dotrze w ten sposób do aktywnych agencji reklamowych w Europie poprzez reklamę prasową w katalogu drukowanym wysyłanym pocztą oraz dedykowany mailing katalogu online. Katalog ukazuje się raz w roku we wrześniu tuż przed kluczowym sezonem.

Odbiorcy katalogu to przede wszystkim aktywni pośrednicy branży reklamowej z Europy oraz jego prenumeratorzy.

A co mówią o nas inni:

Otrzymałem od Państwa egzemplarz magazynu European Suppliers Book. Katalog okazał się przydatnym źródłem w poszukiwaniu firm i ofert w branży reklamowej, co pozwoliło mi odnaleźć ciekawe oferty produktowe dla moich klientów.

Alex, CreatiVePromotions Limited, Wielka Brytania

Poprzez coroczną publikację ogłoszeń w katalogach ESB zyskaliśmy w całej Europie interesujących partnerów z branży środków przekazu reklamy. W ten sposób zasięg naszej reklamy wzrósł po raz kolejny. W naszych oczach czyni to ESB atrakcyjną platformą, z której usług od kilku lat wciąż chętnie korzystamy. Należy w tym miejscu wspomnieć również o szybkim i łatwym kontakcie z życzliwym zespołem ESB.

Pins & mehr GmbH & Co.KG, Niemcy

Nasze regularne reklamy w European Suppliers Book dostarczają nam wartościowe kontakty do dystrybutorów z wielu krajów Europy - a to wszystko przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do usługi.

Sascha Behrendt, Bemag Behrendt Marketing Group, Niemcy

ESB jest dla nas ciekawą propozycją. Przez ostatni rok korzystaliśmy z tego narzędzia i uważam, że sprawdza się. Największą jego wartością jest dla mnie comiesięczny newsletter oraz rozbudowana baza mailingowa.

Mariusz Szandecki, Sandex, Polska

Katalog ESB to doskonała forma przypomnienia, a jednocześnie reklamy wystawców i Firm produkcyjnych. Klienci poszukujący danego towaru szybko i łatwo mogą znaleźć dane Firm oferujących poszukiwany towar.

Jerzy Polak, A&J, Polska

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem najnowszego wydania lub zamieszczeniem swojej reklamy wraz z bazą danych, napisz maila sales@esbook.eu

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC