Drukarnia Reklama AZ inwestuje w ploter SINAJET
25 maj 2021 09:22

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Czas ten wykorzystała na rozbudowę firmy nie tylko pod względem lokalowym (posiada dwa obiekty produkcyjne o powierzchni około 600 m2), ale również na ciągłe inwestycje w park maszynowy. Szeroki zakres usług drukarnia realizuje dzięki doświadczeniu swoich pracowników, a wykonywane przez nią prace cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Jedną z ostatnich maszyn, w które firma zdecydowała się zainwestować, jest ploter tnąco-bigujący SINAJET DF0906-MT zakupiony w firmie Grafmasz.

Zdecydowaliśmy się na zakup plotera, ponieważ chcemy w tych trudnych dla wszystkich czasach obsługiwać profesjonalnie każdego klientamówi Marek Dolata, właściciel drukarni. - Rynek wymaga od nas ciągłego rozwoju, a czasy, w których teraz żyjemy, dostosowania się nie tylko do dużego klienta. Ploter SINAJET, który kupiliśmy w firmie Grafmasz, jest uniwersalnym urządzeniem spełniającym nasze oczekiwania co do jakości wykonywania prac, które cenią nasi klienci. Dzięki możliwościom plotera jesteśmy w stanie wykonać zlecenia, do tej pory wymagające pracy na kilku innych urządzeniach: od wycinania etykiet, zawieszek, po wiele innych skomplikowanych prac.

DF0906- MT to zautomatyzowany, cyfrowy ploter wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 mm/s. Urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania i bigowania dowolnych kształtów. Służy do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, pudełek, teczek, zaproszeń itp.  Brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, oszczędzając przy tym czas i koszty wykonania zlecenia. Pozwala na cięcie nożem wleczonym do 2 mm oraz do 6 mm przy zastosowaniu aktywnego noża tangencjalnego (co pozwala na wycinanie materiałów  typu karton, cienkie plastiki, PP, PVC itp). Jest także możliwość zastosowania opcjonalnie noża oscylacyjnego do grubości 10 mm i cięcia materiałów typu tektury faliste, płyt KT, płyt piankowych, płyt tekturowych, tektury plaster miodu itp.

Firma Grafmasz profesjonalnie podeszła do tematu zakupu przez nas maszyny. Podczas wizyty w siedzibie firmy wykonaliśmy niezbędne testy. Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie, od pierwszego kontaktu aż po instalację plotera w naszej firmie, podczas której zostało przeprowadzone szkolenie z obsługi. Mam nadzieję, że nasza współpraca z firmą Grafmasz będzie kontynuowana, a poziom świadczonych usług będzie równie profesjonalny jak przy tej instalacji – powiedział Marek Dolata.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz