Todd Zimmerman dołącza do EFI
26 maj 2021 09:22

Todd Zimmerman, wieloletni dyrektor ds. grafiki posiadający bogate doświadczenie w zakresie rozwijania inicjatyw technologicznych w branży poligraficznej, dołączył do firmy Electronics For Imaging, Inc. obejmując stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego działu Display Graphics.

Zimmerman przeszedł do EFI z Fujifilm USA, gdzie spędził półtorej dekady na kierowniczych stanowiskach – ostatnio jako prezes oddziału i wiceprezes Fujifilm Global Graphic Systems. Przed dołączeniem do Fujifilm Zimmerman pracował w sprzedaży, w firmie Kodak Polychrome Graphics.

Todd wnosi cenną wiedzę, tak ważną w przypadku stanowiska, które jest kluczem do stałego sukcesu EFI - powiedział Scott Schinlever, dyrektor operacyjny EFI Inkjet i dodał: Jego doświadczenie i styl zarządzania to istotne atuty, które przyspieszą rozwój portfolio EFI Display Graphics, oferujące obecnie najlepsze w swojej klasie technologie.

Zimmerman przyjmuje nową funkcję w czasie, gdy wielu klientów EFI rozwija swoją działalność, aby sprostać nowym potrzebom biznesowym po pandemii, szczególnie w kluczowych obszarach zastosowań takich jak: grafiki w punktach zakupu, oznakowania na targach i imprezach, ochrona środowiska oraz dekoracje wnętrz. W czasie gdy drukarnie będą odzyskiwały pełnię sił, Zimmerman obejmie największy segment biznesowy EFI, jakim jest druk atramentowy. EFI to jeden z największych na świecie producentów wielkoformatowych systemów druku UV LED, cyfrowych maszyn termosublimacyjnych i atramentów.

EFI ma wyjątkowe portfolio dla rynku grafiki, oznakowań i wyświetlaczy. Nie mogę się doczekać, aby pomóc firmie w dalszym ulepszaniu tej oferty - powiedział Zimmerman i stwierdził: To wyjątkowa okazja i cieszę się, że dołączam do utalentowanego zespołu, który wykazał się umiejętnością nie tylko słuchania, ale także szybkiego reagowania na zmieniające się trendy rynkowe i opinie klientów.

Miejscem pracy Todda Zimmermana będzie Centrum Obsługi Klienta EFI w Londonderry (New Jersey, Stany Zjednoczone), a jego bezpośrednim przełożonym zostanie Scott Schinlever, który jest odpowiedzialny za działalność EFI w zakresie druku atramentowego na rynkach grafiki, opakowań, tekstyliów i materiałów budowlanych.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI