Webinarium Tecnau i HP
31 maj 2021 12:34

Po raz pierwszy firmy Tecnau i HP wspólnie zaprezentują kompleksowe rozwiązania do druku cyfrowego podczas wirtualnego wydarzenia „Spring Forward with Tecnau”, które odbędzie się 3 czerwca.

Specjaliści firmy HP przedstawią innowacje w dziedzinie druku atramentowego, prezentując na żywo system HP PageWide Web Press T250 HD. Rozwiązanie wykorzystujące atrament HP Brilliant, oferuje szeroką, żywą gamę kolorów oraz możliwość bezpośredniego druku na powlekanych nośnikach offsetowych. Dzięki temu maszyna sprawdza się między innymi w przypadku przesyłek direct mail i druków transakcyjnych.

Jeśli chodzi o druk arkuszowy, HP zaprezentuje wiodącą na rynku, cyfrową prasę Indigo 12000 oraz lidera w zakresie produktywności w formacie B2 – maszynę cyfrową HP Indigo 100 000.

Tecnau zademonstruje różne rozwiązania do wykańczania z ciągłym podawaniem, docenione na rynku, między innymi za sprawą wielokrotnie nagradzanej serii Revolution 50 do cięcia w trybie ciągłym z opcją układania w stos, dostępną dla pras PageWide. Zostanie również zaprezentowane flagowe rozwiązanie Tecnau w zakresie produktywności, Zero Speed ​​Splicer Roll 40, wraz z wiodącym na rynku dynamicznym perforatorem TC 1550 HS oraz Stack 1212 przeznaczony do wykańczania arkuszy B2.

Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie zapowiada się wyjątkowo ze względu na wirtualną demonstrację, która dzięki ścisłej współpracy obu firmy będzie odtwarzała faktyczną pracę w środowisku produkcyjnym. Spotkanie będzie transmitowane na żywo z Tecnau Experience Center (TEC) we Włoszech i HP GEC w Barcelonie. Rejestracja jest już dostępna.

Opracowano na podstawie informacji firmy Tecnau