EFI podnosi ceny
2 cze 2021 13:47

W świetle licznych zmian rynkowych mających wpływ na koszty materiałów, komponentów, chemikaliów, globalnego transportu i logistyki, firma Electronics For Imaging, Inc. (EFI) planuje podwyżki cen oferowanych atramentów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Nowe ceny będą obowiązywały od 1 lipca w odniesieniu do linii rozwiązań VUTEk, Wide-Format, Reggiani, Cretaprint, Nozomi i Cubik.

Podwyżki cen będą się różnić w zależności od rodzaju produktu, a przedstawiciele EFI będą przekazywali informacje o konkretnych podwyżkach bezpośrednio klientom i partnerom handlowym.

Od początku pandemii firma EFI pracowała nad umocnieniem naszych łańcuchów dostaw i utrzymaniem najlepszej dostępnej jakości oraz spójności wszystkich materiałów i części wykorzystywanych w druku  atramentowym — powiedział Scott Schinlever, COO, EFI Inkjet i dodał: Chociaż podejmujemy konsekwentne działania w celu ograniczenia kosztów, utrzymujące się wyzwania rynkowe doprowadziły do ​​korekty cen niezbędnej dla zapewnienia ciągłości, nieprzerwanych dostaw do naszej globalnej bazy klientów.

Jak zawsze, EFI będzie skutecznie i ściśle zarządzać wieloma czynnikami kosztów i wydajności wpływającymi na nasze produkty w trosce o to, aby nasi klienci nadal pozostali w czołówce technologii, korzystając z rozwiązań, które zapewniają im wyjątkową jakość i atrakcyjny całkowity koszt posiadania – podkreślił.

Więcej informacji o produktach do druku atramentowego EFI można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI