Future Factory z nowymi prelegentami
2 cze 2021 12:48

Zgodnie z zapowiedzią stowarzyszenia ACIMGA i Federazione carta e Grafica wydarzenie z serii Future Factory odbędzie się we wrześniu br. Zaplanowane wcześniej na 10-11 czerwca 2021 r. spotkanie zostanie zorganizowane w formule bezpośredniej. Swój udział w konferencji zadeklarowali już renomowani prelegenci.

Jak podkreślają organizatorzy, za decyzją o przełożeniu terminu wydarzenia stała chęć rozszerzenia grupy docelowej o przedstawicieli agencji kreatywnych i działów marketingu europejskich oraz międzynarodowych firm. Formuła bezpośrednia ma pozwolić na ponowne otwarcie dialogu branżowego - W myśleniu o wspólnej przyszłości punktem wyjścia musi być jak najszersza wspólna wizja.

Zrównoważony rozwój to jeden z głównych filarów Future Factory 2021, a zarazem temat głęboko zakorzeniony w wielu segmentach rynku. Zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem będą poruszane w wielu aspektach, w tym: środowiskowym, ekonomicznym, finansowym i prawnym.

Udział we wrześniowym wydarzeniu zapowiedzieli już Paola Mariani, profesor prawa międzynarodowego na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie i prawnik w międzynarodowej kancelarii prawnej Pesce & Associati oraz Bertrand Badré, założyciel Blue Like an Orange Sustainable Capital, firmy zajmującej się inwestycjami. Planowane są analizy pogłębiające tematykę globalizacji i wywołanych przez nią przemian społeczno-gospodarczych oraz zmian w prawie gospodarczym.

Future Factory to coroczne wydarzenie organizowane przez Acimga. Dzięki niemu stowarzyszenie staje się rzecznikiem branży w głównych kwestiach gospodarczych i rynkowych poprzez globalne partnerstwa i wkład wszystkich uczestników w cały łańcuch dostaw.

Opracowano na podstawie informacji Acimga