Zakończyły się testy maszyny Tau 510 RSCi
2 cze 2021 12:19

Firma Durst, producent innowacyjnych systemów i oprogramowania do druku cyfrowego, oraz producent etykiet All4Labels Global Packaging Group poinformowały o zakończeniu udanych testów beta nowej maszyny marki Durst Tau 510 RSCi w należącym do All4Labels zakładzie w niemieckim Gebbesee.

Firma All4Labels, posiadająca 29 zakładów produkcyjnych na całym świecie i zatrudniająca ponad 3000 pracowników, specjalizuje się w obsłudze rynku produktów dla domu i higieny osobistej, a także żywności i napojów. Grupa jest wybierana przez klientów jako preferowany dostawca etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych i zabezpieczających, a także opakowań giętkich i rozwiązań do identyfikacji.

Maszyna Tau 510 RSCi została zainstalowana w zakładzie All4Labels w Gebesee w połowie 2020 roku i od tego czasu była testowana w rzeczywistych warunkach produkcyjnych przy realizacji zleceń na druk etykiet i opakowań. W efekcie zakończonych sukcesem testów beta w międzyczasie zainstalowano kolejną maszynę w tej samej lokalizacji w celu dalszego zwiększenia możliwości produkcyjnych zakładu w Gebesee, a następnie dokonano wielu kolejnych uruchomień w innych fabrykach All4Label w całej Europie.

Christian Kraft, dyrektor zakładu All4Labels Gebesee, powiedział: Ta inwestycja w technologię druku RSCi, oprogramowanie i serwis firmy Durst stanowi kolejny krok do przodu w zakresie naszej oferty dla klientów wymagających wszystkiego, co najlepsze, do których zaliczają się marki i firmy o międzynarodowej renomie. Optymalizacja procesów produkcyjnych stała się głównym priorytetem All4Label na rynku, na którym obserwujemy wysoki poziom premiumizacji i personalizacji. Druk cyfrowy oraz związane z nim technologie pozwoliły nam zaoferować większą elastyczność i szybszą reakcję na potrzeby rynku. Teraz, dzięki nowej maszynie Tau 510 RSCi, firma Durst przeszła na wyższy poziom i zapewni nam przemysłowe osiągi przy realizacji średnich i długich serii druku w wyjątkowej jakości.

Helmuth Munter, kierownik segmentu etykiet i opakowań giętkich w firmie Durst, dodał: Cieszymy się z faktu bycia partnerem biznesowym firmy All4Labels i jesteśmy dumni i szczęśliwi z udanego testu beta naszej nowej maszyny Tau 510 RSCi. To strategiczne dopasowanie jest doskonałym potwierdzeniem naszej strategii i dowodem znaczenia, jakie mają dla nas dbałość o klienta, jakość i innowacyjność, które dzięki partnerstwu pozwalają nam wspierać klientów w odnoszeniu coraz większych sukcesów na polu ich działalności; cieszymy się na przyszły pomyślny rozwój wspólnie z All4Labels.

Opracowano na podstawie informacji firmy Durst