Nowy termin i lokalizacja Future Factory 2021
9 cze 2021 11:33

Jak informuje stowarzyszenie Acimga, najbliższa edycja międzynarodowego wydarzenia Future Factory odbędzie się w dniach 15 i 16 września br. w Mediolanie i będzie organizowana w wersji hybrydowej.

Nowa formuła i lokalizacja mają ułatwić społeczności zajmującej się drukiem opakowań możliwość wzięcia udziału w bezpośrednich spotkaniach. Jednocześnie prowadzona będzie transmisja online dla uczestników preferujących wersję wirtualną. Na stronie internetowej organizatora dostępna jest rejestracja umożliwiająca wzięcie udziału w obu wariantach wydarzenia.

Future Factory łączy cały łańcuch dostaw druku, przetwarzania i pakowania tworząc innowacyjną platformę dialogu, wymiany pomysłów i poglądów na temat stale zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Dzięki Future Factory stowarzyszenie Acimga staje się rzecznikiem branży zabierając głos w głównych kwestiach gospodarczych i rynkowych poprzez inicjowanie prestiżowych partnerstw. Future Factory to coroczne wydarzenie organizowane przez Acimga, a zarazem ważny przystanek na drodze do targów Print4All zaplanowanych na 3-6 maja 2022 r.

Głównym tematem spotkania będzie w tym roku personalizacja usług. W kontekście ciągłej transformacji rynku modele biznesowe sięgają po perspektywę, w której obsługa klienta jest głównym elementem sprzedaży produktu, dostarczanego w połączeniu z wysokim poziomem personalizacji. Ta centralna pozycja indywidualnych preferencji rozciąga się na wszystkie poziomy łańcucha produkcyjnego, od środków produkcji do końcowego konsumenta, który zyskuje usługę z wartością dodaną.

Opracowano na podstawie informacji Acimga