Cyrel FAST 2000TD w Centrum Technologicznym Comexi
11 cze 2021 09:30

Firma DuPont zainstalowała bezsolwentowy system produkcji płyt drukowych Cyrel FAST 2000TD w należącym do Comexi Centrum Technologicznym Manel Xifra Boada w hiszpańskiej Gironie.

Cyrel FAST to technologia, na którą składają się procesory termiczne i szeroka gama fotopolimerowych płyt drukowych przeznaczonych dla opakowań giętkich i innych zastosowań. System Cyrel FAST zapewnia doskonałą wydajność i jakość przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów obróbki, jej czasu oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu z obecnie stosowanymi innymi solwentowymi metodami produkcji płyt. Ponad 20 lat nieprzerwanej ewolucji i inwestycji w platformę zaowocowało ponad 1500 jej instalacji na całym świecie.

Cieszy nas, że klienci mogą się teraz przekonać, jak szybko i łatwo da się wykonać operacje produkcji płyt w centrum technologicznym Comexi oraz w ich własnych zakładach. Cyrel FAST umożliwia przepływ pracy od pliku do płyty gotowej do druku w czasie krótszym niż godzina - powiedział Jan Scharfenberg, business leader DuPont Cyrel Solutions East.

Mamy przyjemność ogłosić, że - dzięki skrojonej na miarę usłudze w zakresie integracji prepressu, którą oferujemy w Centrum Technologicznym Comexi, oraz zważywszy na fakt, że płyty termiczne są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla naszych klientów – w ramach współpracy między Comexi i DuPont posiadamy procesor termiczny w naszym Centrum Technologicznym w Gironie, który pomoże nam w wykorzystaniu i rozpowszechnieniu tej technologii wśród klientów Comexi - powiedział Yago Luling, kierownik prepressu i specjalista ds. koloru w Comexi CTec.

Opracowano na podstawie informacji firmy DuPont