GRAW i Cheshire zapraszają na webinar
11 cze 2021 13:48

Brytyjski producent ceramicznych wałków i tulei rastrowych, Cheshire Anilox Technology wspólnie z reprezentującą go na rynku polskim firmą GRAW organizują webinarium pt. „Wybór odpowiedniego wałka rastrowego na każdą aplikację druku”.

24 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się wirtualne spotkanie poświęcone drukowi na wąskiej wstędze, który znajduje zastosowanie przede wszystkim w branży etykietowej i opakowaniowej.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, w jaki sposób można poprawić jakość druku, jak indywidualnie dobrać parametry wałka rastrowego i kiedy warto wymienić klasyczny, niezawodny „plaster miodu” na siatkę specjalistyczną. Eksperci firmy Cheshire udzielą praktycznych wskazówek i przybliżą sposoby wyeliminowania powszechnych problemów związanych z drukiem typu: chlapanie farb UV, efekt ducha, przyrost punktu rastrowego czy redukcja czasu narządu.

Rejestracja na webinar jest możliwa za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej firmy GRAW. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski, udział w nim jest nieodpłatny, a liczba miejsc jest limitowana. Organizatorzy przewidzieli też możliwość zadawania pytań ekspertom.

Od 1996 roku GRAW jest autoryzowanym przedstawicielem Cheshire na polskim rynku. Wały i tuleje rastrowe regenerowane i wykonane przez Cheshire pracują w ponad 400 drukarniach fleksograficznych w Polsce. Firma GRAW oferuje wałki i tuleje rastrowe do wszystkich typów maszyn fleksograficznych,  a także wałki specjalistyczne – do nakładania lakierów, również w maszynach offsetowych, klejów, laminatów czy ciężkich powłok.

Opracowano na podstawie informacji organizatorów