Kolejna instalacja IM GROUP
18 cze 2021 09:24

Firma IM GROUP (dawniej Inkmaker Group) poinformowała o zakończeniu dużej instalacji w Europie Zachodniej i jednego z wiodących producentów.

Projekt, prowadzony przez Olivera Daulona, ​​dyrektora generalnego Inkmaker France SARL i regionalnego kierownika sprzedaży IM GROUP, został zrealizowany w rekordowym czasie przez wyspecjalizowany zespół w centrali IM GROUP w Turynie we Włoszech. „Dużym wyzwaniem było dotrzymanie krótkiego terminu realizacji, pomimo ograniczeń związanych z Covid-19 – powiedział  Olivier Daulon. - Dzięki pozytywnemu nastawieniu zespołu, kierowanego przez Enrico Mattiazziego, udało nam się je przezwyciężyć i w rezultacie wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem.”

Projekt obejmuje najnowocześniejszą technologię grawimetrycznego i wolumetrycznego dozowania farb na bazie wody, mieszadeł i stacji kontroli jakości, połączonych ze sobą za pomocą elastycznych systemów transportowych. Jest to kolejny przykład tego jak IM Group, łącząc komponenty różnych marek spełnia potrzeby rynku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i nie możemy się doczekać zakończenia następnych projektów z tym klientem” – podsumował Christophe Rizzo, dyrektor zarządzający IM GROUP w regionie EMEA i obu Ameryk.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW