EFI rozbudowuje W2P
22 cze 2021 13:55

Firma EFI dodała nową funkcję do swojego systemu web-to-print MarketDirectStoreFront, która umożliwia użytkownikom zarządzanie wypożyczeniami – na przykład przedmiotów używanych na wystawach i wydarzeniach.

Moduł Rentals and Reservations (wypożyczanie i rezerwacje) został opisany jako „pierwsza w swoim rodzaju” innowacja w handlu internetowym produktów drukowanych. Zdaniem producenta nowy moduł ułatwia drukarniom pozyskanie nowego źródła przychodów w chwili gdy targi i konferencje powracają do formuły bezpośredniej.

Użytkownicy systemu mogą definiować daty i lokalizacje wydarzeń, powiązać specyfikacje produktów, a także dodawać opcje cenowe według godziny, dnia lub miesiąca. Moduł zarządza dostępnością produktów i umożliwia planowanie rezerwacji, uwzględnia okresy obsługi i wysyłki, tworząc etykietę wysyłki zwrotnej, aby przyspieszyć realizację – wyjaśniają przedstawiciele EFI.

Moduł MarketDirectStoreFront obsługuje zwroty i wprowadzanie wynajętych produktów z powrotem na stan magazynowy, we właściwej lokalizacji. Moduł został już przetestowany w terenie i jest dostępny od ręki.

Wśród pierwszych użytkowników znalazła się komercyjna drukarnia Heeter z siedzibą w Pensylwanii. Kierownik projektu Kayla Frost powiedziała, że ​​nowa funkcja pozwoliła firmie zaoferować swoim klientom dodatkową wartość i wygodę - Dzięki temu zarządzanie wynajmem i materiałami ekspozycyjnymi przeznaczonymi na targi jest znacznie bardziej zautomatyzowane.

Inne aktualizacje wprowadzone przez EFI ostatnio obejmują AutoEngage do obsługi porzuconych koszyków; zarządzanie zapasami i magazynowanie w MarketDirect Fulfillment oraz nowe narzędzie Google Analytics i Menedżer tagów.

EFI organizuje serię seminariów internetowych na temat tego, jak w pełni wykorzystać możliwości web-to-print i e-commerce, a kolejna sesja odbędzie się 18 sierpnia.

Opracowano na podstawie informacji opublikowanych na portalu Print Week

cript>