Fujifilm powiększa firmę Integrated Inkjet Solutions
23 cze 2021 08:35

Przedstawiciele firmy FUJIFILM Corporation poinformowali o powiększeniu spółki FUJIFILM Integrated Inkjet Solutions.

Fujifilm ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu konfigurowalnych rozwiązań inkjetowych o wysokiej szybkości, wychodząc naprzeciw potrzebom druku wysokonakładowego w sektorach handlowym, opakowań specjalnych i przemysłowym. Firma ta łączy technologie z całej Grupy Fujifilm, tworząc  zintegrowane rozwiązania inkjetowe.  

Fujifilm dostarcza produkty i usługi, w tym zespoły drukujące, do integracji w istniejących analogowych procesach druku u klientów, a także gotowe do produkcji systemy drukujące do umieszczenia w procesach produkcyjnych.  

Firma Fujifilm od dawna jest uznanym liderem w dziedzinie projektowania i integracji atramentów inkjetowych, głowic drukujących i systemów inkjetowych — mówi Greg Balch, wiceprezes i dyrektor generalny firmy FUJIFILM Integrated Inkjet Solutions. Mając tak bogate dziedzictwo, firma FUJIFILM Integrated Inkjet Solutions jest wyjątkowo predestynowana do przekształcania podstawowej technologii inkjetowej Fujifilm w rozwiązania, które odpowiadają na określone potrzeby biznesowe klientów.

Klienci mogą oczekiwać bliskiej współpracy z kompetentnym i zaangażowanym partnerem – od koncepcji przez instalację, aż po ciągłe wsparcie. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami w celu dostarczania rozwiązań, które są zintegrowane w ich procesach, firma Fujifilm może optymalizować rozwiązania dla każdego z nich. Firma FUJIFILM Integrated Inkjet Solutions zaoferuje niezrównane kompetencje w zakresie pomyślnej integracji druku inkjetowego, poparte technologią, wiedzą i doświadczeniem różnych organizacji inkjetowych Fujifilm na świecie. 

Firma FUJIFILM Integrated Inkjet Solutions będzie miała zasięg globalny i będzie wspierać regionalne biura Fujifilm w całej Europie i obu Amerykach. 

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm