Xeikon prezentuje innowacje na targach China Print 2021
24 cze 2021 06:00

Firma Xeikon zapowiedziała prezentacje najnowszych technologii dla wielu cyfrowych zastosowań produkcyjnych podczas rozpoczynających się targów China Print 2021. Dziesiąta edycja światowego wydarzenia poligraficznego odbywa się w New China International Exhibition Centre w Pekinie od 23 do 27 czerwca 2021 roku.

W ramach targów organizatorzy zapewniają bogatą ofertę wydarzeń towarzyszących -  konferencji i seminariów, podczas których firma Xeikon zamierza zademonstrować szerokie możliwości aplikacji i wszechstronność niedawno wprowadzonej serii maszyn SIRIUS przeznaczonej na rynki grafiki i druku komercyjnego. Przedstawi ponadto przykłady i praktyczne informacje na temat rozwiązań wykorzystujących technologię suchego tonera oraz atramenty UV dla rynków druku etykiet.

Klaus Nielsen, dyrektor generalny Xeikon Asia, stwierdza: Xeikon z przyjemnością bierze udział w China Print w Pekinie. Po trudnym okresie związanym z Covid-19 nie możemy się doczekać spotkania ze społecznością poligraficzną i zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań cyfrowych. Rynek chiński stale się rozwija. Wiemy, że drukarnie i przetwórcy stoją przed różnymi wyzwaniami związanymi z ciągle rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami swoich klientów w zakresie kreatywnych i wyjątkowych produktów. Ponadto rosnąca popularność zamówień online zwiększyła potrzebę automatyzacji, zaawansowanej kontroli kolorów i szybszej produkcji. Dzięki ponad 30-letniej pionierskiej technologii cyfrowej Xeikon ma wiele do zaoferowania rynkom azjatyckim.

Na targach China Print firma Xeikon będzie dzielić się wskazówkami, prezentować innowacyjne rozwiązania rekomendując dobór technologii odpowiadającej zapotrzebowaniu poszczególnych klientów. Xeikon zaprezentuje także swoje kompleksowe usługi doradcze, takie jak między innymi infolinię udzielającą porad i wskazówek dotyczących „transformacji cyfrowej”.

Jackie Chen, menedżer ds. sprzedaży Xeikon w regionie Greater China, podsumowuje: Drukarnie w Chinach poszukują nowych rozwiązań cyfrowych, innowacyjnych technologii oraz nowych ścieżek rozwoju. W China Print wprowadzamy dalej naszą gamę produktów do maszyn UV drukujących w technologii atramentowej, przeznaczonych na rynek chiński. Da nam to doskonałą ofertę spełniającą potrzeby drukarzy w zrównoważonej przestrzeni etykiet oraz pozycjonującą Xeikon jako jedynego producenta oferującego rozmaite tonery, w tym suche do wielu zastosowań. Na targach China Print 2021 Xeikon będzie starał się pomóc drukarzom iść naprzód, wyróżniać się na tle konkurencji i zabezpieczać swoją działalność na przyszłość.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xeikon