Brytyjskie targi The Print Show przełożone na 2022 r.
30 cze 2021 08:00

Organizatorzy The Print Show potwierdzili, że tegoroczna edycja imprezy zostanie przesunięta na wrzesień 2022 roku z powodu narastających obaw związanych z czwartą falą Covid-19. Impreza miała się odbyć w dniach 28-30 września w NEC w Birmingham.

Jak poinformowali organizatorzy, ostatni wzrost przypadków Covid-19 w Wielkiej Brytanii, jak również niepewność co do ograniczeń, które prawdopodobnie zostaną utrzymane we wrześniu, zmusiły ich do przełożenia targów na jesień przyszłego roku. Wydarzenie zostało przesunięte o 12 miesięcy i odbędzie się w dniach 20-22 września, również w centrum targowym NEC w Birmingham.

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że musimy przełożyć targi, ale przy tak dużej niepewności, gdzie będziemy we wrześniu, uważamy, że jest to najlepsza decyzja zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających - powiedział dyrektor The Print Show Chris Davies. - Jesteśmy w 100 proc. zaangażowani w zapewnienie wysokiej jakości wydarzenia, które będzie oferować prawdziwą wartość dla wszystkich uczestników. Chcemy, aby wszyscy nasi uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas targów. Biorąc pod uwagę sytuację związaną z rosnącym poziomem zachorowań w połączeniu z niepewnością co do tego, jaka będzie sytuacja w Wielkiej Brytanii jesienią, po prostu nie wiemy, z jakimi ograniczeniami będziemy musieli się zmierzyć lub czy wydarzenie będzie mogło w ogóle się odbyć. Dlatego podjęliśmy decyzję o odroczeniu imprezy do przyszłego roku, kiedy to zdecydowana większość mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma szczepienia i dawki przypominające, a my będziemy mieli znacznie jaśniejszą wizję tego, co przyniesie przyszłość.

Organizatorzy dodali, że prawie wszystkie firmy, które zgłosiły się do wystawienia się na targach w tym roku, zgodziły się bezpłatnie przesunąć swoją rezerwację na rok 2022.

Opracowano na podstawie informacji organizatorów.

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>