Plotery laserowe Summa uznane przez HP
30 cze 2021 09:49

Już dawno minęły czasy, kiedy cięcie było przeszkodą w procesie projektowania, drukowania, kalandrowania, cięcia i szycia. Dzięki dzisiejszej technologii maszyny stały się lepiej dopasowane i znacznie łatwiejsze w obsłudze. Dostawcy mogą jednak jeszcze bardziej pomóc klientom, sprawdzając, które z powiązanych systemów są ze sobą kompatybilne. W tym celu firma HP oceniła i przetestowała plotery laserowe serii Summa L w ramach współpracy z drukarkami sublimacyjnymi HP Stitch.

Summa potwierdza, że uzyskała uwierzytelnienie ze strony HP. To uznanie pozwala stwierdzić, że obie technologie bezproblemowo współpracują ze sobą, zapewniając wartość dodaną dla procesów pracy klienta. Plotery laserowe wyróżniają się precyzją i wydajnością. Firma Summa opracowała serię L do cięcia tekstyliów pod kątem odzieży sportowej, mody, materiałów typu soft signage i dekoracji wnętrz. Firma HP twierdzi, że celem uwierzytelnienia z firmą Summa jest wzmocnienie wartości i przewagi konkurencyjnej HP Stitch i Summa. W rezultacie można zapewnić klientom rozwiązania wykraczające poza samą drukarkę.

Dyrektor generalny firmy Summa, Erwin Vandousselaere dodaje: Dzięki naszej serii L, a w szczególności L3214, Summa wprowadziła prawdziwą zmianę produktywności do cięcia tekstyliów. Urządzenie to wyróżnia nie tylko prędkość, ale również zachowanie najwyższej dokładności i spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ponadto dzięki szerokości 3,2 m sprzęt zapewnia doskonałą synergię z wielkoformatowymi drukarkami tekstylnym, takimi jak drukarki HP Stitch. Mimo wszystko uważam, że uznanie ze strony firmy HP stanowi ogromną wartość dodaną, pomagając klientom w wyborze sprzętu, który odpowiada ich potrzebom biznesowym.

Seria drukarek HP Stitch do druku sublimacyjnego barwnikowego charakteryzuje się najszybszym dopasowaniem kolorów dostępnym na rynku. To doskonały atut dla produktów końcowych, jeśli są dobrze wykończone. Aby to osiągnąć, klienci mogą polegać na serii L firmy Summa.

Dla firm działających w środowiskach o dużych przepustowościach produkcyjnych zdolność produkcyjna jest źródłem zysków. W takim przypadku tym ważniejsze jest, aby zoptymalizować procesy robocze i tworzyć najbardziej jakościowe produkty w jak najkrótszym czasie. Istotną kwestią jest tutaj koordynacja pomiędzy drukiem a cięciem. Summa z kolei zapewnia, że plotery laserowe są warte inwestycji poprzez gwarancję następujących korzyści:

  • Zwiększoną wydajność produkcji dzięki automatyzacji i dużemu przyspieszeniu lasera
  • Łatwość obsługi dzięki zautomatyzowanym opcjom i inteligentnej obsłudze nośników
  • Ciągłość działania dzięki stabilnej wiązce laserowej i wysokiej jakości elektronice o długiej żywotności
  • Bezpieczne operacje z systemem zamkniętym i wyciągiem oparów
  • Precyzyjne wykończenie dzięki rozpoznawaniu kamerą, bezdotykowemu cięciu i zabezpieczeniu krawędzi

Proces optymalizacji przepływu pracy u klienta wykracza poza cięcie i drukowanie. Jest to suma wszystkich elementów i tego, jak dobrze ze sobą współpracują. Klienci mogą polegać na serii L firmy Summa przy cięciu laserowym szerokiego zakresu zastosowań tekstylnych. Przykładem może być cięcie odzieży sportowej za pomocą urządzenia L1810 Vision oraz pokonywanie rekordów wydajności w przypadku wielkoformatowych oznakowań typu soft signage, które są wycinane za pomocą plotera laserowego L3214. Integart, dystrybutor HP Stitch oraz Summa L Series, zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy technologii i ścieżki do produkcji tekstyliów sublimowanych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Integart