Nowe atramenty swissQprint
22 lip 2021 09:24

Po niedawnym wprowadzeniu na rynek atramentów do druku UV w kolorach fluorescencyjnych ich producent – firma swissQprint podkreśla możliwości, jakie otwiera nowa gama kolorystyczna.  Dzięki zaledwie dwóm nowym atramentom możliwe staje się uzyskanie czterech oryginalnych wariantów: żółtego, różowego, zielonego i pomarańczowego, co daje wiele opcji ich zastosowania.

Atramenty neonowe do druku UV to najnowsze produkty w portfolio atramentów swissQprint. Dostępne kolory: Neon Pink i Neon Yellow „świecą” w świetle dziennym i są fluorescencyjne w świetle czarnym.  Jeszcze więcej wariantów kolorystycznych pojawia się po połączeniu kolorów Neon Green i Neon Orange.

Producent opisuje obszary zastosowań w następujący sposób: Neon jest idealny do oznakowań stosowanych podczas wydarzeń specjalnych, wystaw, galerii i stanowi klucz do naprawdę olśniewających promocji. Zakres potencjalnych zastosowań obejmuje: plakaty, zawieszki i ekspozytory POS, systemy informacyjne i naprowadzające, oznakowania targów i wydarzeń, w tym opaski na rękę, znaki ostrzegające oraz wiele innych.

Atramenty neonowe są dostępne dla wszystkich modeli maszyn drukujących, zarówno ploterów płaskich, jak i  rolowych swissQprint z utwardzaniem UV-LED. Można je włączyć do druku w dowolnym momencie, zwłaszcza że systemy swissQprint mają dziewięć dowolnie konfigurowalnych kanałów kolorów. Doradztwo i sprzedaż nowych produktów odbywają się za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dealerów swissQprint.

Opracowano na podstawie informacji firmy swissQprint