Inspiracje produktowe
29 lip 2021 15:09

European Sellers&Buyers jest darmowym narzędziem dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy oraz jest stworzone do użytku codziennego.

Każdego tygodnia na łamach ESB Online publikowanych jest około 50 nowych inspiracji produktowych, które wyświetlają się na stronie głównej. W zeszłym tygodniu najpopularniejszym produktem był stojak rowerowy, a najbardziej oryginalnymi były turbina wietrzna, bloki do jogi oraz rosnący długopis. Dostawcy opublikowali również wiele inspiracji dla: magnesów, świeczek, toreb, smyczy, bidonów, ręczników, bandan, pareo czy opasek. Każdego tygodnia European Sellers&Buyers dostarcza nowych inspiracji w oryginalnych projektach.

Inspiracje produktowe znajdują się na stronie głównej pod wyszukiwarką w sekcji newsów. Jeśli są Państwo dystrybutorem bądź agencją reklamową, nie zwlekajcie i zadajcie zapytanie z poziomu newsa. By wysyłać zapytania jeszcze szybciej, skorzystajcie z możliwości bezpłatnej rejestracji. Rejestracja możliwa jest tutaj.

Narzędzie ESB jest dostępne pod adresem www.esbook.eu. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC