Gallus Labelmaster w nowej wersji
15 wrz 2021 09:10

Maszyna do druku etykiet Gallus Labelmaster przeszła gruntowną optymalizację i jest dostarczana z wieloma nowymi funkcjami. Innowacyjna koncepcja obsługi zapewnia nie tylko większą wygodę dla operatora maszyny, ale także mniej odpadów w codziennej produkcji.

Mniejsza maszyna, mniej odpadów

W najnowszej wersji Gallus Labelmaster oferuje jeszcze bardziej kompaktowy system maszynowy – urządzenie jest krótsze, ponieważ opcje transportu, czyszczenia i napinania wstęgi są zintegrowane w nowych nawijarkach, co oznacza, że ​​można zaoszczędzić jeden moduł. Kompaktowa konstrukcja umożliwia zmniejszenie ilości odpadów dzięki długości maszyny krótszej o 3,30 metra. Rozwiązanie zapewnia lepszy ślad ekologiczny w porównaniu z poprzednią wersją.

Łatwość użycia

„Przyjazność dla operatora”, tj. prosta i intuicyjna obsługa zawsze była jednym z głównych celów rozwoju Gallus Labelmaster. Dlatego nawijarki mogą być obsługiwane lokalnie, a ich parametry można przeglądać i z łatwością regulować centralnie za pomocą panelu dotykowego w interfejsie systemu maszyny.

Proces ładowania podłoża również został przeprojektowany i całkowicie zmieniony. Dzięki nowemu systemowi wózków, tj. mobilnemu podnośnikowi poza maszyną, podłoże można łatwo załadować i rozładować w sposób bezdotykowy. Zintegrowany podnośnik nie jest już potrzebny, a operator może elastycznie korzystać z wózka w razie potrzeby nawet na innych maszynach. Rezultatem jest proste i elastyczne ładowanie materiałów.

Ponad 160 instalacji maszyn Gallus Labelmaster na całym świecie przemawia za sukcesem tego elastycznego systemu. Labelmaster jest teraz dostępny w wersji z nowymi funkcjami, częściowo zawartymi w pakiecie podstawowym jako standard lub konfigurowanymi indywidualnie w zależności od preferencji i potrzeb danej drukarni.

Opracowano na podstawie informacji firmy Gallus