Nowe funkcje EFI Fiery
23 wrz 2021 10:36

Najnowsza wersja Fiery Command WorkStation pomaga zmniejszyć nakład pracy związany z realizacją rosnącej liczby krótkoseryjnych zleceń. Nowe narzędzie daje użytkownikom możliwość wyszukiwania zadań na wszystkich podłączonych serwerach Fiery DFE.

Firma Electronics For Imaging, Inc. wprowadziła najnowszą aktualizację programu EFI Fiery Command WorkStation w wersji 6.7, która pomaga usprawnić automatyzację i zarządzanie procesami. Fiery Command WorkStation umożliwia użytkownikom sterowanie wszystkimi serwerami Fiery, zarówno lokalnymi, jak i zdalnymi, zwiększając w ten sposób wydajność operacyjną i produktywność.

Wieloletni użytkownik rozwiązań EFI Fiery Digital Front End (DFE), firma sedruck KG z Lipska w Niemczech, przekonała się, że nowe funkcje EFI Fiery Command WorkStation dostępne jako bezpłatne uaktualnienie pomagają lepiej zarządzać zadaniami i skracać czas ich realizacji przy rosnącej liczbie krótkoseryjnych, szybkich zadań drukowania.

Szybszy powrót do pełnej mocy

Fakt, że możemy teraz wyszukiwać zadania we wszystkich naszych 10 cyfrowych interfejsach Fiery, jest imponujący. Pozwala nam to zaoszczędzić do 80 proc. czasu i energii. Posiadanie dwóch metod definiowania zadań jest również cenne, ponadto podoba nam się bardzo prosty interfejs — powiedział Manfred Gebauer, szef działu zakupów i zarządzania procesami technologicznymi w firmie sedruck KG.

Wiele zakładów poligraficznych boryka się z podobną presją produkcyjną. Według danych firmy badawczej Keypoint Intelligence prawie jedna trzecia europejskich dostawców usług poligraficznych i 55 proc. dostawców w Ameryce Północnej zgłosiły, że ​​zajmowanie się dużą liczbą małych zleceń jest głównym wyzwaniem dla ich obecnego przepływu pracy. Wraz ze wzrostem liczby zamówień dostawcy usług poligraficznych w wielu częściach świata również borykają się z brakiem siły roboczej, czynnikiem, który sprawia, że ​​automatyzacja jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek.

Wydrukuj lepiej dzięki wersji 6.7

Nowa wersja 6.7 programu Fiery Command WorkStation odpowiada na najpilniejsze zadania i potrzeby dostawców usług drukowania, przyspieszając administrację i produkcję zadań. Zautomatyzowane oznaczanie zadań za pomocą wstępnych ustawień druku pomaga w sprawniejszym klasyfikowaniu, wyszukiwaniu i zarządzaniu zadaniami. Nowa wyszukiwarka daje możliwość odnalezienia zadań na wszystkich podłączonych serwerach Fiery DFE. Obie funkcje pozwalają zaoszczędzić cenny czas podczas zarządzania dużą liczbą zadań w szybko rozwijających się drukarniach.

Command WorkStation, działający w parze z podłączonym oprogramowaniem Fiery Workflow Suite sprawia, że ​​inne ważne zadania związane z etapem przygotowania do druku stają się prostsze i szybsze w realizacji. W nowej wersji rozwiązanie Fiery ImageViewer pakietu Workflow Suite zostało wzbogacone o nowe elementy związane ze zmianą kolejności, duplikowaniem lub usuwaniem stron, co ułatwia edycję na poziomie strony.

Drukarnie mogą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, korzystając z Fiery Hot Folders z Command WorkStation 6.7, aby zautomatyzować ustawienia wstępne serwera, szablony impozycji i nie tylko. W przypadku zadań ze zmiennymi danymi użytkownicy mają również możliwość znacznego usprawnienia przesyłania zadań za pomocą innego zintegrowanego rozwiązania, Fiery FreeForm Create — bezpłatnego, wielokrotnie nagradzanego produktu dla projektantów i użytkowników Command WorkStation.

Wykonywanie wielu krótkoseryjnych, wysokiej jakości zadań tak szybko, jak to możliwe, jest w DNA Fiery od zawsze - powiedział John Henze, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, EFI Fiery i podkreślił: Nasi klienci wybierają Fiery, ponieważ wyróżnia się w tej dziedzinie, a najnowsza wersja Command WorkStation zapewnia użytkownikom jeszcze więcej tego, czego potrzebują.

Więcej informacji na temat EFI Fiery Command WorkStation i innych zaawansowanych rozwiązań druku firmy EFI można znaleźć na stronie producenta.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI