Historyczny kontrakt Fujifilm                 
15 paź 2021 11:17

Czołowa chińska firma poligraficzna Tomato Cloud Technology Co., Ltd zamówiła 10 nowych cyfrowych maszyn inkjetowych Jet Press 750S od Fujifilm. Firma ma już w swoim zakładzie 4 maszyny Jet Press 750S, a po otrzymaniu w przyszłym roku kolejnych 10, przed końcem 2022 roku stanie się największym indywidualnym użytkownikiem tej serii maszyn.

Uroczystość podpisania umowy między firmami Fujifilm i Tomato Cloud Technology odbyła się w Chinach na czerwcowych targach PRINT 2021.

S.T. Lam, dyrektor wykonawczy Tomato Cloud Technology Co., Ltd: Od czasu powstania w 2013 roku firma Tomato Cloud Technology uruchomiła pięć inteligentnych zakładów, które wykorzystują nowoczesne metody drukowania i zaawansowane technologie druku.

Jesteśmy jedyną firmą w Chinach, która posiada cztery maszyny Jet Press 750S, a dodając kolejnych 10 umacniamy naszą pozycję na rynku druku cyfrowego. Pozwoli nam to realizować filozofię „Smart Print”, oferując produkty o wyższej jakości i wartości dodanej naszym klientom w kraju i za granicą.

Yuji Oki, prezes działu Graphic Systems firmy Fujifilm (China) Investment Co., Ltd: Tomato Cloud Technology jest czołową firmą w swojej branży i wierzymy, że nasze zaawansowane technologie i produkty będą motorem jej rozwoju. Biorąc pod uwagę jej filozofię skupiającą się na zautomatyzowanych systemach produkcji i innowacjach technologicznych, kontrakt dotyczący maszyn Jet Press 750S jeszcze bardziej umocni współpracę między obiema firmami.

Firma Fujifilm oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów dla rynku druku cyfrowego, który w przyszłości jeszcze się rozwinie, i nadal będzie uczestniczyć w ogólnym rozwoju branży druku.

Oferująca wysoką wydajność i doskonałą jakość obrazu, cyfrowa maszyna inkjetowa firmy Fujifilm wykorzystująca atramenty na bazie wody odniosła olbrzymi sukces na całym świecie, zarówno w handlu, jak i druku opakowań. Od jej premiery w 2011 roku zrealizowano ponad 250 instalacji.

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm