Nowy dyrektor zarządzający Onlineprinters
15 paź 2021 09:57

W zarządzie Onlineprinters nastąpiły zmiany personalne. Christian Würst, dotychczasowy dyrektor zarządzający i CCO, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż, opuścił firmę po czterech latach, aby podjąć nowe obowiązki.

Dziękujemy Christianowi Würst za jego udaną pracę. W ostatnich latach z sukcesem wraz ze swoim zespołem zrealizował ważne zadania w firmie w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, sklepu internetowego, marketingu online i zarządzania produktem, a tym samym przyczynił się w znacznym stopniu do wzrostu grupy Onlineprinters - mówi Roland Keppler, prezes zarządu Onlineprinters.

1 listopada 2021 r. jego stanowisko obejmie dr Fabian Stich. Dr Stich przechodzi do Onlineprinters z przedsiębiorstwa Jochen Schweizer mydays Holding GmbH, gdzie przez ostatnie 8 lat pełnił funkcję dyrektora generalnego. Cieszymy się, że dr Fabian Stich dołączył do naszego zespołu. W jego osobie udało nam się pozyskać eksperta w dziedzinie e-commerce, który będzie rozwijał międzynarodową ścieżkę wzrostu.

Dr Fabian Stich komentuje swoje przejście do Onlineprinters: Bardzo się cieszę na moje nowe zadania i stanie się częścią rodziny Onlineprinters. Grupa Onlineprinters jest wiodącym graczem i ma doskonałą pozycję na europejskim rynku druku online. Jestem przekonany, że dzięki wysokiej jakości produktom i pierwszorzędnej obsłudze możemy kontynuować dotychczasową historię sukcesu.

Opracowano na podstawie informacji firmy Onlineprinters