Grafmasz dostarcza kolejny ploter do firmy Reklama AZ
13 gru 2021 09:15

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Firma stale rozbudowuje swój park maszynowy. Jedną z ostatnich maszyn, w które zdecydowała się zainwestować z początkiem 2021 roku, był ploter tnąco-bigujący DF0906MT” zakupiony w firmie Grafmasz. Drukarnia działa również w cyfrowym druku etykiet bazując na rozwiązaniu do druku firmy Konica Minolta. Finiszing etykiet odbywał się dotychczas na dwóch mniejszych ploterach jednogłowicowych, które nie były wystarczająco wydajne jak na rosnące zapotrzebowanie firmy. Rozwiązaniem był zakup plotera VD 320 III z firmy Grafmasz, który umożliwia dużo wydajniejszą pracę.

Chcemy obsługiwać profesjonalnie każdego klienta i zwiększamy mimo pandemii ilość zleceń – mówi Marek Dolata, właściciel drukarni. - Jesteśmy zadowoleni z plotera SINAJET, który kupiliśmy w firmie Grafmasz, a który umożliwił nam wykonywanie niewielkich zleceń i jest uniwersalnym urządzeniem spełniającym nasze oczekiwania. Postanowiliśmy po raz kolejny zaufać firmie Grafmasz, która przedstawiła nam rozwiązanie urządzenia do wycinania etykiet, posiadające aż 4 głowice tnące za pomocą noży. Prędkość maksymalna pracy jest wyższa niż dotychczasowych wycinarek jednogłowicowych,  co w połączeniu daje nam  kilkunastokrotnie większą wydajność niż dotychczasowe rozwiązania. Ploter pozwala wycinać z roli o szerokości do 340 mm.

VD 320 III  to zautomatyzowany, cyfrowy ploter wyposażony w 4 głowice tnące za pomocą noży i maksymalnie pozwalający na pracę z prędkością do 6 m/min. Urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania etykiet i naklejek. Posiada czujniki kontroli prowadzenia wstęgi, stół z podsysem. Wczytywanie programów odbywa się za pomocą odczytania znaczników. Standardowo wyposażone jest również w laminowanie na zimno z regulacją pasowania wstęgi. Hamulec elektromagnetyczny (proszkowy) na odwijaku i nawijakach gwarantuje stały naciąg. Możliwość cięcia i rozdzielania na bobiny (standard: 6 noży = 7 bobin; opcjonalnie: maks. 15 noży = 16 bobin). Moduł do łączenia wstęgi podczas zmiany rolek minimalizuje straty materiału. Maszyna posiada pneumatyczne wałki rozprężne (odwijak/nawijak) ułatwiające wymianę roli.

Firma Grafmasz profesjonalnie podeszła do tematu zakupu przez nas maszyny. Podczas  wizyty w siedzibie firmy wykonaliśmy niezbędne testy. Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie, od pierwszego kontaktu aż po instalację plotera w naszej firmie, podczas której zostało przeprowadzone szkolenie z obsługi. Mam nadzieję, że nasza współpraca z firmą Grafmasz będzie kontynuowana, a poziom świadczonych usług będzie równie profesjonalny jak przy tej instalacji powiedział Marek Dolata.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz

error: Kopiowanie zabronione!
cript>