Oprogramowanie Epson Remote Services z nagrodą BLI Pick Award 2022
21 gru 2021 09:21

Nagroda stanowi dowód uznania dla działań  firmy Epson na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na efektywne, zdalne rozwiązania biznesowe.

Priorytetowe traktowanie kwestii zrównoważonego rozwoju i ponad półtora roku działań Epson na rzecz poprawy wydajności rozwiązań zdalnych przy jednoczesnym ograniczeniu ilości fizycznych interakcji przyniosły rezultat w postaci wyróżnienia Buyers Lab (BLI) Pick Award, przyznanego marce przez Keypoint Intelligence za oprogramowanie Epson Remote Services (ERS).

 Oprogramowanie ERS, które premierę miało w 2020 roku, oferuje zdalne rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów biurowych, usprawniając zarządzanie flotą firmowych drukarek atramentowych i poprawiając ich wydajność.

Darmowe oprogramowanie Epson umożliwia zdalną diagnostykę i usuwanie problemów, ogranicza liczbę napraw wykonywanych na miejscu i poprawia wskaźniki napraw za pierwszym podejściem. Dzięki temu możliwe jest obniżenie kosztów serwisu oraz zminimalizowanie przestojów. Nie bez znaczenia jest też korzystny wpływ na środowisko, osiągany dzięki ograniczeniu ilości podróży niezbędnych do realizacji wezwań serwisowych.

Cieszymy się bardzo, że Keypoint Intelligence docenił Epson Remote Services przyznając mu wyróżnienie BLI Pick Awards - mówi Szymon Kaczorowski z Epson Europe. - Nasze rozwiązanie umożliwia to, czego szuka obecnie wiele organizacji – ograniczenie zbędnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne, usprawnienie procesów biznesowych i redukcję kosztów. Przyznana nagroda to dowód, że ERS spełnia oczekiwania klientów w tych kategoriach.

 Firmy nieustannie poszukują „lepszych, szybszych i tańszych” sposobów realizacji swoich celów. Nieustannie słyszy się pytania: „Jak możemy  osiągnąć więcej za mniej? W czym możemy być lepsi od konkurencji?” W wielu przypadkach odpowiedzią na oba te pytania ( i wiele innych) jest transformacja cyfrowa - skomentował Lee Davis, zastępca dyrektora Działu Oprogramowania i Skanerów w Keypoint Intelligence.

  Przyznawane przez Buyers Lab nagrody Document Imaging Software Pick w zakresie oprogramowania do obrazowania dokumentów to wyjątkowe w tym obszarze wyróżnienie, które opiera się na rygorystycznych testach, z uwzględnieniem atrybutów takich jak funkcjonalność, użyteczność i wartość dodana. Każdy produkt, który pomyślnie przejdzie test laboratoryjny Keypoint Intelligence, otrzymuje ocenę platynową, złotą, srebrną lub brązową. Najlepsze z nich kwalifikują się dodatkowo do unikalnych nagród Pick.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson