Marc Olin dołącza do Rady Dyrektorów eProductivity Software
12 sty 2022 11:27

eProductivity Software jest jednym z wiodących globalnych dostawców technologii oprogramowania biznesowego i produkcyjnego dla branży opakowań i druku. Po przejęciu firmy przez Symphony Technology Group („STG”) do jej Rady Dyrektorów dołączył Marc Olin. Marc Olin, który ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży poligraficznej i opakowaniowej, obejmuje stanowisko prezesa wykonawczego.

Kiedy usłyszałem o planach inwestycyjnych STG związanych z eProductivity Software, zainteresowałem się możliwością wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Wiedziałem, że dzięki zwiększonemu naciskowi na realizację globalnego wzrostu organicznego i nieorganicznego oraz dzięki zespołowi zarządzającemu oprogramowaniem zwiększającym produktywność będzie to świetna okazja, aby pomóc w realizacji wizji rozwoju – powiedział Marc Olin i dodał: Jestem pod wrażeniem postępu, jaki firma poczyniła w ostatnich latach i jestem podekscytowany powrotem do miejsca, w którym spędziłem większość swojej kariery.

Mamy ważne plany dotyczące eProductivity Software, chcemy dalej rozszerzać ofertę dla klientów i przyspieszać trajektorię wzrostu, wykorzystując nasze doświadczenie jako inwestorów skoncentrowanych na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw. Cieszymy się, że Marc dołączy do nas jako prezes, wnosząc swoje doświadczenie w branży i rozeznanie na rynku – powiedział William Chisholm, partner zarządzający STG.

Marc Olin był założycielem firmy programistycznej, która później przekształciła się w grupę Productivity Software, działającą w ramach firmy EFI. Kierował ekspansją jednostki biznesowej w EFI, zanim został dyrektorem operacyjnym i dyrektorem finansowym EFI. Marc jest laureatem nagrody NAPL Technical Leadership, zasiadał w zarządach Stowarzyszenia Komunikacji Graficznej, Graphic Arts Technical Foundation i National Printing Equipment Suppliers.

Uczestnicy wspólnej konferencji eProductivity i EFI Connect 2022, zaplanowanej na 17-20 stycznia, będą mieli okazję spotkać się z zespołem zarządzającym eProductivity i usłyszeć o nowych planach firmy. Nadal istnieje możliwość rejestracji uczestnictwa w nadchodzącym wydarzeniu.

Opracowano na podstawie informacji firmy eProductivity Software