Nowi ludzie w zespole EyeC Polska
17 sty 2022 14:40

Tomasz Zagrajek objął stanowisko business development manager w firmie EyeC Polska. Poligraf z wykształcenia, z branżą związany jest od 2003 roku. Swoją przygodę ze sprzedażą w poligrafii zaczął w roku 2009 w firmie Europapier. Ostatnie 7 lat pracował w manroland Polska jako area sales manager. Od stycznia 2022 roku Tomasz Zagrajek jest odpowiedzialny za sprzedaż systemów inspekcji wizyjnej firmy EyeC dla branży opakowaniowej.

Ponadto, aby wzmocnić serwis oraz usługi około serwisowe, do zespołu EyeC Polska dołączył także Marcel Herba, od stycznia na stanowisku technical support specialist. Do jego zadań należy zdalny serwis systemów inspekcji offline. Marcel Herba jest absolwentem programu Bachelor in international business na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z grafiki reklamowej na SWPS. Ostatnie 5 lat pracował w AppleFix na stanowisku starszy technik, gdzie zajmował się zaawansowanymi naprawami płyt głównych urządzeń mobilnych.

Firma EyeC Polska zapowiada na 2022 rok intensyfikację swoich działań, biorąc przede wszystkim pod uwagę branże kosmetyczną i farmaceutyczną, ale również ekspansję systemów kontroli jakości w nowych sektorach rynku.

Opracowano na podstawie informacji firmy EyeC Polska