Epson wspiera WOŚP
28 sty 2022 11:44

W tym roku, w ramach wsparcia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Epson przekazał nowoczesne drukarki z serii EcoTank na licytacje i wsparcie działalności sztabów.

To już kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierana przez firmę Epson. Podobnie jak w poprzednich edycjach, na aukcje charytatywne na portalu Allegro przekazano drukarki z serii EcoTank. Cały przychód z licytacji zostanie przeznaczony - zgodnie z tegorocznym hasłem Orkiestry: „Przejrzyj na oczy” - na wsparcie placówek zajmujących się diagnostyką i leczeniem wzroku u dzieci.

Dodatkowe drukarki Epson przeznaczył jako wsparcie sztabów WOŚP w Legionowie i we Wrocławiu na potrzeby pracy organizacyjnej, biurowej itp.

Epson to firma, która regularnie i chętnie wspiera działania WOŚP i jest gotowa do pomocy w realizacji dobrych inicjatyw. Dzięki takiej pomocy organizacja pracy sztabu jest dużo łatwiejsza i pozwala nam realizować także działania dodatkowe takie jak tegoroczna akcja wydruku pamiątkowych zdjęć dla każdego wolontariusza, działającego przy naszym sztabie. Na przyjaciół zawsze można liczyć! – mówi Kacper Medrygał, koordynator Studenckiego Sztabu WOŚP we Wrocławiu.

 Poza unikalną wartością charytatywną, wystawione na aukcjach drukarki Epson L4260 to także doskonałe do pracy i codziennego użytkowania, kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne typu 3 w 1 z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct. Zastosowanie systemu stałego zasilania w atrament,  uzupełnianego samodzielnie z dedykowanych butelek przez użytkownika,  pozwala zaoszczędzić do 90 proc. na kosztach druku. Dołączany w zestawie zapas pozwala na wydruk do 14 000 stron czarno-białych i 5200 stron kolorowych, a profesjonalna głowica MicroPiezo daje gwarancję wydruku własnych dokumentów i prac graficznych w najwyższej jakości.

Przedsięwzięcie zorganizowane przez polski oddział Epson doskonale wpisuje się w długofalowe zaangażowanie CSR całej firmy, w tym działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (cele 3 i 17).

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson