Trwa aukcja maszyn Grupo Rafael
28 sty 2022 06:17

Po zamknięciu zakładu drukarskiego GRUPO RAFAEL The Image Company in Algete w Hiszpanii, na aukcji można nabyć wysokiej jakości drukarki, stoły do cięcia i inne urządzenia poligraficzne. Używane maszyny są idealnym uzupełnieniem dla Twojego własnego zakładu. Dzięki wykorzystaniu używanych maszyn można unowocześnić własną firmę bez obciążania środowiska nową produkcją i bez konieczności angażowania dużego budżetu.

Internetowy dom aukcyjny Surplex jest idealnym partnerem przy zakupie używanych maszyn. Zespół ekspertów Surplex ocenia maszyny i pomaga kupującym i sprzedającym na każdym etapie aukcji, aż do wysyłki. Tak jest również w przypadku obecnej sprzedaży zapasu maszyn Grupo Rafael. W 2022 roku firma całkowicie zamknie swój zakład. Firmy poligraficzne mają więc idealną okazję do powiększenia własnego zapasu maszyn.

Wśród ponad 70 pozycji znajdują się również maszyny następujących dostawców:

  • Drukarka cyfrowa do dużych formatów HP SCITEX FB 7600 (2011)
  • Drukarka cyfrowa HP SCITEX XP5300 Nur Expedio (2007)
  • Stoły do cięcia ESKO KONGSBERG XP44 y i-XL44 (2019)
  • Spektrofotometr BARBIERI Spectro LFP S3 (2014)

 

Ponadto na aukcji można nabyć inne drukarki cyfrowe, kalandry, bindownice i wiele innych. Aukcja trwa jeszcze do 01.02.2022, obejrzenie maszyn jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

Surplex jest jednym z wiodących europejskich przemysłowych domów aukcyjnych i zajmuje się handlem używanymi maszynami i urządzeniami operacyjnymi na całym świecie. 16-Językowa platforma aukcyjna surplex.com notuje rocznie ok.50 mln odsłon. Na ponad 500 aukcjach internetowych sprzedaje się rocznie ponad 55.000 artykułów przemysłowych. Firma ma siedzibę w Düsseldorfie i posiada biura w czternastu krajach europejskich. Ponad 200 pracowników z 20 krajów generuje roczny obrót w wysokości ponad 100 milionów euro.

Artykuł sponsorowany firmy Surplex