DuPont podnosi ceny
31 sty 2022 09:18

Od 1 marca 2022 r. firma DuPont Electronics & Industrial wprowadza 7 proc. podwyżkę cen płyt Cyrel.

W ciągu ostatniego roku firma DuPont odczuwała znaczne wzrosty kosztów kluczowych surowców niezbędnych do produkcji płyt. Koszty frachtu również drastycznie wzrosły w przypadku krytycznych środków transportu.

Nasza organizacja ciężko pracowała, aby złagodzić wpływ rosnących kosztów i będzie kontynuować te wysiłki. Jednak podniesienie cen jest konieczne ze względu na znaczący i długotrwały wpływ wzrostów – wyjaśnia Tucker Norton, global business director w DuPont Cyrel Solutions.

Tucker dodaje: Pomimo globalnych wyzwań w logistyce  nasz zespół pracuje niestrudzenie. W czasie pandemii kontynuujemy działania starając się zaspokajać zapotrzebowanie naszych klientów na produkty wysokiej jakości.

DuPont to jeden ze światowych liderów innowacji oferujący materiały i rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach, które pomagają w rozwijaniu pomysłów i wprowadzaniu istotnych zmian na kluczowych rynkach, w tym w: elektronice, transporcie, budownictwie, opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pracowników.

DuPont Electronics & Industrial jest globalnym dostawcą nowych technologii i materiałów użytkowych dla branż: półprzewodników, płytek drukowanych, wyświetlaczy, druku cyfrowego i fleksograficznego, opieki zdrowotnej, lotnictwa, przemysłu i transportu. Z centrów zaawansowanych technologii na całym świecie zespoły naukowców i ekspertów współpracują z klientami, dostarczając rozwiązania, produkty i usługi techniczne, aby umożliwić korzystanie z technologii nowej generacji.

Opracowano na podstawie informacji firmy DuPont