Konkurs Strefa Studenta – ruszają zapisy!
14 lut 2022 14:26

Ruszyła rejestracja na Konkurs 11. Strefy Studenta organizowany podczas 14. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 31.05.-01.06.2022 w EXPO XXI Warszawa. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia.

W ramach targów Packaging Innovations młodzi projektanci mają okazję do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt opakowania lub etykiety. Konkurs daje możliwość studentom na prezentację nowatorskich prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji z biznesowym środowiskiem branży opakowań.

Studenci zaprezentują swoje prace konkursowe w trzech kategoriach: wrażenie, funkcjonalność i forma oraz szata graficzna.

W jury zasiądą: prof. Stanisław Tkaczyk, prezes Polskiej Izby Opakowań; Konrad Nowakowski, prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO; Krzysztof Skrobot, dyrektor Polskiej Izby Fleksografów; Izabela E. Seidl-Kwiatkowska, prezes European Media Group - wydawca magazynu „Packaging Polska”, przewodnicząca jury konkursu Art of Packaging oraz Beata Wielgat, Alfa Print - wydawca magazynów „Poligrafika” i „Opakowanie”.

Dla laureatów konkursu przygotowane są atrakcyjne nagrody: możliwość bezpłatnej prezentacji swoich prac w ramach konkursowego stoiska Strefa Studenta podczas targów, nagroda pieniężna w wysokości 1200 zł dla laureata z każdej kategorii. Udział w konkursie to przede wszystkim możliwość dotarcia do potencjalnego pracodawcy, spotkania z ekspertami i szansa zaistnienia w branży opakowań.

Sprawdź, jak się zgłosić: https://bit.ly/3oFxm9q

Link do rejestracji: https://bit.ly/3GGh0Uj

Opracowano na podstawie informacji organizatora