Nowa aktualizacja AccurioPro Flux
22 lut 2022 09:54

Firma Konica Minolta udostępniła ostatnio nową, 9. wersję oprogramowania AccurioPro Flux. Aktualizacja poprawiająca wydajność przepływów pracy obejmuje nowe, zaawansowane funkcje wspierające rozwój biznesu klientów.

Aktualizacja popularnego oprogramowania AccurioPro Flux dotyczy między innymi automatyzacji przepływu pracy i integracji drukowania etykiet. Rozwiązanie jest dostępne w wersjach Essential, Premium i Ultimate. Wśród najważniejszych zmian, które pojawiły się w wersji 9. Oprogramowania, znajdziemy między innymi:

  • zaawansowaną personalizację opartą na dodawaniu zmiennych danych (VDP) z plików CSV. Dzięki tej opcji produkty typu ulotki, bilety, pocztówki i mailingi są tworzone szybko i łatwo;
  • nową opcję Flux Label Impose, która oferuje zautomatyzowany przepływ pracy dla systemów etykiet Konica Minolta i nowe możliwości personalizacji etykiet takie jak: wydajne wykorzystanie podłoży, przechowywanie szablonów impozycji, zaawansowane generowanie treści VDP z plików CSV (np. tekst, kod kreskowy i kod QR);
  • możliwość dodawania zdjęć do treści strony w ostatniej chwili. Bez potrzeby tworzenia nowego pliku użytkownik może wygodnie wprowadzać zmiany w AccurioPro Flux;
  • poprawioną interakcję z udoskonalaniem offline: łatwe definiowanie i dostosowywanie zakładek, kodów QR i kolorów (tła).

Nowością w tej wersji AccurioPro Flux Ultimate jest też indywidualizacja sklepu internetowego za pomocą nowo zaprojektowanej strony logowania i treści związanych z produktami. Dostępne są również nowe funkcjonalności podstawowej wersji AccurioPro Flux Essential: Flux MultiSeat for Essential, który umożliwia równoległy dostęp z maksymalnie trzech stacji roboczych (w wersji Premium do maksymalnie 15 użytkowników PC i MAC; jest wymagana jedna licencja na stację roboczą) oraz Flux Preflight Pro, który wykrywa i naprawia problemy z plikami PDF oraz zapobiega błędom produkcyjnym.

Dzięki najnowszej aktualizacji AccurioPro Flux oferujemy naszym klientom inny sposób współpracy w celu optymalizacji przepływu pracy i zwiększenia kreatywności - wyjaśnia Svenja Schulz, product marketing manager professional printing, Konica Minolta Business Solutions Germany i dodaje: Wersja 9. oferuje szeroką gamę nowych funkcji i atrakcyjnych opcji, które – zgodnie z wymaganiami naszych klientów – usprawniają przepływ pracy i sprawiają, że są one bardziej wydajne. Nowa opcja Flux Label Impose otwiera również nowe możliwości biznesowe w zakresie drukowania etykiet na systemach Konica Minolta.

Jako lider w transformacji druku, oferujemy kolejny przykład tego, jak wyznaczamy nowe standardy w kreatywnym przeobrażeniu wielokanałowej komunikacji marketingowej. Jest to również część cyfrowej transformacji, ponieważ stale rozszerzamy naszą obecność na rynkach druku produkcyjnego w szybko zmieniającym się świecie – podsumowuje Svenja Schulz.

AccurioPro Flux to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do przygotowania materiałów do druku, profesjonalnej automatyzacji przepływu pracy i zarządzania kolorami. Umożliwia efektywną współpracę oraz sprawne zarządzanie wydrukami, a także bezproblemową integrację różnych technologii drukowania i pełną łączność ze wszystkimi systemami drukowania Konica Minolta. Trzy moduły: Essential, Premium i Ultimate można kupić osobno lub zaktualizować w miarę wzrostu wymagań. Do grona użytkowników należą dostawcy usług poligraficznych i drukarnie wewnętrzne działające w instytucjach publicznych, na uniwersytetach i w biurach.

Opracowano na podstawie informacji  portalu World of Print