Nowa oferta kontroli druków od firmy Baldwin
23 lut 2022 13:46

Firma Baldwin Vision Systems prezentuje kompletne rozwiązanie do kontroli wydruków na konferencji banknotów i walut, która obecnie odbywa się w Waszyngtonie (21-24 lutego).

Kompleksowe rozwiązanie Guardian PQV powstało w celu zaawansowanego wykrywania defektów. System można skonfigurować w ramach dowolnej kombinacji podajników, rolek lub arkuszy, stołów, atramentowych maszyn drukujących, narzędzi utwardzania atramentu UV, pojemników na odrzuty, układarek arkuszy oraz narzędzi do monitorowania i raportowania w czasie rzeczywistym. Gerry Stanford, lider sprzedaży Baldwin w zakresie druków zabezpieczonych mówi:  Nasze kompletne rozwiązanie zapewnia drukarniom możliwość poprawy jakości wydruków, zarządzania defektami i dodawania wartości do ich produktów. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą zapobiegać marnotrawstwu monitorując i ulepszając swoje procesy, mając jednocześnie pod ręką cenne dane dotyczące wydajności.

Nowoczesne systemy kamer można zamontować po jednej stronie lub obu stronach urządzenia, aby przeprowadzić precyzyjną kontrolę jakości druku, weryfikować zmienne dane i sprawdzać najbardziej wymagające funkcje druku. System oferuje opcje oświetlenia dla wszystkich materiałów i podłoży oraz do zastosowań specjalnych, w tym hologramów, serializacji, ukrytych funkcji zabezpieczających i nie tylko. Guardian PQV można również doposażyć rozbudowując o kolejne elementy systemu.

Jako część przepływu pracy połączonego z danymi, Guardian PQV jest bogatym w funkcje wbudowanym systemem wykrywania defektów, który umożliwia drukarniom stałe monitorowanie procesów oraz szybkie znajdowanie i usuwanie błędów mające na celu zapobieganie ich ponownemu występowaniu. Guardian PQV zapewnia pełną weryfikację jakości druku od przygotowania do druku, przez produkcję, po raportowanie i archiwizację.

To, co sprawia, że ​​nasze rozwiązanie jest wyjątkowe w branży - uważa Erwin Wagner, kierownik sprzedaży ds. druku zabezpieczonego w firmie Baldwin - to fakt, że możesz współpracować z Baldwin jako jedynym źródłem kompletnego rozwiązania. Dzięki modułowej i wysoce konfigurowalnej naturze naszego systemu drukarnie mogą zacząć od wariantu spełniającego dzisiejsze potrzeby biznesowe, a następnie aktualizować i rozbudowywać go, aby dostosować funkcjonalności do przyszłych wymagań.

Opracowano na podstawie informacji portalu World of Print