Durst zaprasza na Dni Otwarte do Brixen
7 mar 2022 12:40

Durst Group, producent urządzeń do zadruku etykiet, wspólnie z firmami: AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET, UPM Raflatac oraz innymi, zaprasza gości na międzynarodowe Dni Otwarte Durst Expo 2022: Label, które odbędą się w dniach 26-29 kwietnia 2022 r. w głównej siedzibie Durst we włoskim Brixen. Przetwórcy, dziennikarze i osoby zainteresowane produkcją wysokiej jakości etykiet zyskają szansę zapoznania się z najnowszymi innowacjami współorganizatorów oraz z portfolio maszyn drukujących Tau RSC.

Po odwołaniu Labelexpo Europe 2022 od razu postanowiliśmy zaprezentować na żywo naszym obecnym i przyszłym klientom szeroką gamę doskonale przyjętych na świecie rozwiązań do druku na etykietach oraz wszystkich innowacji. To dlatego organizujemy Durst Expo 2022: Label wspólnie z wieloma firmami z czołówki branży w głównej siedzibie Durst we włoskim Brixen – powiedział Martin Leitner, menedżer ds. produkcji etykiet i opakowań giętkich w Durst.

Na imprezę trwającą 3,5 dnia złoży się zróżnicowany program pokazów na żywo maszyn Tau RSC, dyskusji panelowych, inspirujących wykładów programowych oraz prezentacji firm uczestniczących i klientów. Włoski bar kawowy w Durst Lounge będzie miejscem intensywnej wymiany poglądów w zrelaksowanej atmosferze.

Jako że najlepsze idee oraz projekty często rodzą się w niestandardowych okolicznościach, organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość wycieczek z przewodnikiem na rowerach elektrycznych po okolicznych wzgórzach oraz do historycznego centrum Brixen, połączonych ze smakowaniem miejscowych specjałów.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich przetwórców etykiet z całego świata. Nie możemy doczekać się spotkania z Państwem w pięknym miasteczku Brixen – dodaje Thomas Macina, globalny dyrektor ds. sprzedaży Etykiet i Opakowań Giętkich.

Opracowano na podstawie informacji firmy Durst